Bu defa damat paraları alıp kaçtı

Manisa'nın Salihli İlçesi'nde 22 yaşındaki R.E., 8 gün önce evlendiği 27 yaşındaki Mehmet Ali E.'nin nikahta takılan 30 bin lira değerindeki ziynet eşyasıyla kaçtığını ileri sürdü

24 Ağustos 2014, Pazar 18:34
A A

Salihli’nin Durasıllı Mahallesi’nde oturan R.E. ile bakkal işleten Mehmet Ali E., geçen 16 Ağustos Cumartesi günü kıyılan nikahla evlendi. İddiaya göre Mehmet Ali E., nikahtan sonraki günün sabahı, takılan 30 bin lira değerindeki ziynet eşyasıyla birlikte ortadan kayboldu. Geçen zamana rağmen telefonla da ulaşamadığı eşinin başka bir kadın ile ilişki yaşadığını öğrendiğini söyleyen R.E., savcılığa giderek şikayetçi oldu.

8 AY GÖRÜŞTÜLER

Mehmet Ali E. ile 8 ay görüştüklerini ve severek evlendiklerini söyleyen R.E., "Birlikteliğimizin ardından evlenmeye karar verdik. Çünkü biririmizi çok seviyorduk. 1 hafta önce Durasıllı Mahallesi’nde evlendik. Düğün öncesindeki dönemde onun herhangi bir şüpheli hareketi olmadı. Düğün gecesi her şey bitti ve sabah 11.00’de kalktığımda telefonumda bir mesaj olduğunu gördüm. Mesajında arkadaşının babasının öldüğünü ve hastanede olduğunu yazmıştı. Saat 12.20 sıralarında yine aradım. Bana bu kez öğleden sonra 15.00-16.00 gibi geleceğini söyledi. Bu konuşmamızda bana düğünde takılan takıları dedesine bıraktığını söyledi. Akşam saat 19.00’da yakınları evime geldi. Halasının kızları bana sevgilisi olduğu söyledi. Aslında nişanlılık sürecinde cep telefonunda birkaç defa mesajlarını yakaladım. Kendisi mesajları sürekli yalandı. Meğer kendisinin ayrı bir yedek hattı ve yedek sevgilisi varmış. Onun yalanlarla dolu bir dünyası varmış. Bunu çok geç öğrendik. Bütün dünyam ve hayallerim yıkıldı. Allah’ından bulsun. Savcılığa giderek şikayetçi oldum. Boşanma davası için de başvurdum" dedi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;