'Bu evlilik beyin şehvetiyle ilgili'

Hayat Devam Ediyor'un Abbas'ı Rana Cabbar'dan ilginç açıklamalar: "Karşılıklı olarak beyin şehveti yaşanıyorsa bakın tek taraflı demiyorum karşılıklı olarak diyorum, o zaman bu tür evlilikler yapılabiliyor"

'Bu evlilik beyin şehvetiyle ilgili'

Hayat Devam Ediyor dizisinde "Abbas” karakterine karşı sokakta kötü tepkiler kadar karakteri tutanların da var olduğunu söyleyen Rana Cabbar, “Mutlak kötü, mutlak iyi diye bir şey yok. Bu insanları buraya getiren bir süreç var. Bu dizide anlatılan beyin şehvetidir, vücut şehveti değil. Abbas Hayat’a âşık oldu. Ve zengin olduğu için gençliğini onunla yaşamak istedi.

Ben burada zorla evlendirilmeye son derece karşıyım. Ama bazen karşılıklı beyin uyuşması olduğu zaman bu tip evlilikler olabiliyor. Yaşı küçük bir kız büyük birisiyle anlaşabiliyor ve evleniyor. Kendi isteğiyle bunu yapabiliyor. Hayatta böyle şeyler olabiliyor.” dedi…

Sema Eren ve Cengiz Semercioğlu’nun sunduğu “Böyle Bir Şey Var Mı?” programına konuk olan “Hayat Devam Ediyor” dizisinde 15 yaşındaki Hayat’la evlenen “Abbas” karakterini canlandıran başarılı oyuncu Rana Cabbar ilginç açıklamalarda bulundu.

67 yaşındaki ünlü tiyatrocu bir kez evlendiğini 13 yıl evli kaldığını çocuğu olmadığını söyleyerek, “Beyniniz uyuşursa siz yaşı küçük bir kızla evlenir misiniz?” sorusuna ise şöyle yanıt verdi:

“80 yaşındaki biriyle de beyin uyuşabilir. Yaşı küçük biriyle de. Karşılıklı olarak beyin şehveti yaşanıyorsa bakın tek taraflı demiyorum karşılıklı olarak diyorum, o zaman bu tür evlilikler yapılabiliyor. Ben bu soruya Abbas karakteri olarak yanıt veriyorum. Rana Cabbar evlenmez ama Abbas evlenir. Bu bir rol kişiliği. Benim özel hayatımda böyle bir şey olmaz.”

(Habertürk)