Bu fotoğraflar fenalık geçirtti

Tuğba Coşkun'un Önder Fırat'la çekilen fotoğraflarını gören Mehmet Ali Erbil fenalaştı

Cumartesi, 21 Ağustos 2010 - 10:45

Bu fotoğraflar fenalık geçirtti

Tuğba Coşkun, Mehmet Ali Erbil’den boşanmadan önce Londra’daki Hakkasan adlı restoranda işadamı Önder Fırat’la görüntülenmiş, bu fotoğraflar büyük ses getirmişti.

Bu haberin üzerine "Önder aile dostumuzdur" yorumu yapan Mehmet Ali Erbil, ikilinin geçtiğimiz gün Bodrum-Yalıkavak’ta objektife yakalanmasıyla büyük bir şok yaşadı. Kelebek'in haberine göre Coşkun’un aynı sitede oturduğu Fırat’ın otomobilinden inerken çekilen fotoğraflarını gören Mehmet Ali Erbil, fenalaştı.

SET İPTAL EDİLDİ

Tansiyonu çıkan Erbil, bir Rus mafyasını canlandırdığı “Pak Panter” filminin çekimini de iptal etti. Helikopterli sahnelerin çekileceği sete gidemeyen Erbil, filmin yapımcısını arayarak durumu bildirdi.

Set ekibi ve tüm oyuncular hazır olmasına rağmen, çekimler gerçekleştirilemedi. Eski eşinin fotoğrafları hakkında konuşmak istemeyen Erbil, “Herkesin kendi hayatı, benim söyleyecek hiçbir sözüm yok” demekle yetindi.

Mehmet Ali Erbil’in fenalaştığını öğrenen büyük kızı Sezin Erbil Yazgan, apar topar ünlü şovmenin yanına gitti. Erbil’in telefonlarına da yanıt veren Yazgan, babasının tansiyonunun çıktığını, film setini de bu nedenle iptal ettiğini söyledi.