Bu güzellere yürek dayanmaz

Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde hafta sonu düzenlenecek olan yarışmaya katılmak üzere 20 ülkeden gelen güzeller yürekleri hoplattı

Perşembe, 23 Eylül 2010 - 10:48

Bu güzellere yürek dayanmaz

Turizmin önde gelen seyahat acentelerinden Jolly Tur tarafından 27 Eylül Pazartesi gecesi Catamaran Marine yüzer diskoda düzenlenecek olan Uluslararası Turizm Güzeli yarışmasına katılacak 20 ülkenin güzeli Bodrum'a geldi.

Gündoğan´daki 5 yıldızlı Baia Otel'de kampa giren güzellerin prova ve tanıtım çekimleri otelde konaklayan Danimarkalı ve Belçikalı turistler tarafından ilgiyle izlendi.

Bazı turistler seksi pozlar veren mankenleri görüntüledi, onlarla hatıra fotoğrafı çektirdi. Sıcak ve neşeli hareketleri ile dikkat çeken, Ermenistan'ın 1 TV kanalında muhabir olarak çalışan ve az derecede Türkçe bilen 25 yaşındaki Marina Avetyan ``Türkiye'ye 2´nci kez geliyorum. Burada insanların çok sıcak ve büyük ilgisi ile karşılaştım. Mesleğim gereği Türkiye'den bir çok arkadaşım ve dostum var. Bodrum ve Türkiye'yi en iyi şekilde tanımak için elimden gelen gayreti göstereceğim'' dedi.

Yaşar ANTER/Muğla (DHA)

Adobe Flash Player YükleAdobe Flash Player Yükle