Bu kalp Beren'i unuttu

Show TV'deki 'Bu Kalp Seni Unutur mu?' dizisinin başrol oyuncuları Melis Birkan ile Bülent İnal'in yakınlığı dikkat çekiyor

25 Ekim 2009, Pazar 05:00
A A

Setteki yakınlık dikkat çekti
Show TV’deki ‘Bu Kalp Seni Unutur mu’ dizisinin başrol oyuncuları Melis Birkan ile Bülent İnal arasında yakınlık doğdu. Dizi çekimleri sırasında dikkat çeken ve çekim dışındaki zamanlara da taşan bu samimiyet ‘Melis Birkan ile Bülent İnal büyük aşk yaşıyor’ şeklinde yorumlanıyor.

Bülent İnal geçen haziran ayına kadar Beren Saat ile aşk yaşıyordu. ‘Issız Adam’ filmindeki rolüyle dikkat çeken Melis Birkan ise özel hayatıyla gündeme hiç gelmedi.

Beren Saat de aşkı buldu
Bülent İnal’ın, Melis Birkan’a olan ilgisi, Beren Saat’i hâlâ unutamadığı yolundaki haberleri de çürüttü. Yaklaşık 2 yıllık aşkın ardından geçen haziranda Beren Saat’ten ayrılan Bülent İnal “Beren ile arkadaş olarak görüşmeye devam ediyoruz. Aynı spor salonuna gittiğimiz için karşılaşıyoruz. Ama aşk yok” diyordu.

Beren Saat de ‘Nefes’ filminin yönetmeni, reklamcı Levent Semerci ile yaklaşık 2 aydır büyük aşk yaşıyor.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.