Bu nasıl aile!

Bir baba ve 4 oğlu, "6 çocuk ve torununa sürekli tecavüzle" suçlanıyor. Çocukların notları tüyler ürpertiyor

Bu nasıl aile!

ABD’nin orta kesimlerindeki Missouri’de bir baba ile 4 oğlu, "6 çocuk ve torununa sürekli tecavüzle" suçlanıyor.

Polisten yapılan açıklamada, polis memurlarının aileye ait çiftlikte toprağa gömülü ceset bulma ihtimaline karşı kazılar yaptığı belirtilirken, yetkililer, bulunabilecek cesetlerin çocuklara mı, yoksa yetişkinlere mi ait olduğu konusunda açıklama yapmadı. 

CAM KAVANOZLARLA GÖMMÜŞLER

Yetkililerin, çocukların uğradığı cinsel şiddeti tarif eden yazılı notlarıyla dolu cam kavanozların yerini belirlemeye çalıştıkları da belirtiliyor. Missouri polis teşkilatı sözcüsü, Bill Lowe, "Kurbanlar, daha küçükken başlarına gelenleri yazıyor ve cam kavanozlara koyup bunları unutmak ümidiyle toprağa gömüyorlardı" dedi. 

Çocukların başlarına gelenlerin, 26 yaşındaki genç bir kadının babasının, amcalarının ve dedesinin kendisine uyguladığı cinsel şiddet olaylarını polise anlattığı ağustos ayında ortaya çıktığı belirtiliyor.

Genç kadının 4 kız kardeşi ile erkek kardeşinin, bu zamandan beri polisle irtibat halinde olduğu da ifade ediliyor. Genç kadının, "kabusun 5 yaşındayken başladığını ve hamile kaldığında sona erdiğini, 11 yaşında da kürtaj yaptırdığını" anlattığı belirtiliyor.

'EVLENDİRİP' KÜMESE ATMIŞLAR
Taciz kurbanı kızlardan birinin anlattıklarına göre, bu tacizler arasında 'evlilik' töreni şeklinde bir ritüel de yapılmış. Sapkın ayin şeklinde yapılan 'törende' amcasıyla evlendirilen kızın daha sonra bir tavuk kümesine kapatıldığı ve ardından dedesinin gelip, cam kapının üzerine bir battaniye örterek 'İyi eğlenceler' dediği belirtiliyor.

Diğer bir tacizde ise, ağabeylerinden birine tecavüz edildiği sırada, kızlardan birine bunların zorla izletildiği kaydediliyor. Tecavüzlerin biri sırasında  köpek kullanılması da yine tüyler ürperten notlar arasında bulunuyor.