Bu ne sapıklık böyle

İstanbul Ümraniye'de 4 sapık, tuzağa düşürüp kaçırdıkları zihinsel engelli bir genç kıza 3 gün boyunca tecavüz etti

13 Ekim 2009, Salı 05:00
A A

OTOBÜSTE TACİZE BAŞLADI
İstanbul Ümraniye’de zeka seviyesi düşük olan 23 yaşındaki R.G. adlı genç kız, geçen hafta belediye otobüsüyle evine gidiyordu. Otobüsteki Ender Bak, zihinsel engelli genç kıza sözlü tacizde bulundu.

Kızla birlikte Ender Bak da otobüsten indi. Ender Bak takip edip tacizlerini sürdürdüğü kızdan telefon numarasını istedi.

BAK SEN ŞU ‘NUMARA’YA
“Numaramı bilmiyorum” cevabını alan Ender Bak, R.G.’nin cep telefonundan kendi cep telefonunu aradı. Böylece kızın numarasını öğrendi ve ertesi gün mesajlar atarak kızdan randevu aldı.

Sapık Ender Bak, Dudullu’da buluşup ormana götürdüğü kıza tecavüz etti. Sonra kızı arkadaşı Hakan Yıldırım’a götürdü.

ZORLA OTOMOBİLE BİNDİRDİ
Hakan Yıldırım zorla otomobiline bindirdiği kızı, arkadaşları Ahmet Tapan ile Burhan Beyazıt’ın evine götürdü. Zihinsel engelli kızın cep telefonu elinden alındı.

Sürekli ölümle tehdit edilen genç kız, 3 gün boyunca Ümraniye’deki bir evde Hakan Yıldırım, Ahmet Tapan ve Burhan Beyazıt adlı sapıkların tecavüzüne uğradı.

FATURADAN ADRESİ OKUDU
Bu sırada G. Ailesi polise başvurup zihinsel engelli kızlarının kaybolduğunu bildirdi. Polis 4’üncü gün kızın telefonundan sinyal alınca numarayı aradı. Telefona kız çıktı.

Sapıklar o sırada kızın yanında değildi. Kız telefonda evdeki bir faturadan adresi okudu. Böylece evi basıp kızı kurtaran polis, 4 sapığı yakaladı.

Ömer ERDEM/DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;