Bu ona son sarılışımdı

Bir süredir lenfoma ile savaşan 42 yaşındaki manken Sertaç Boztepe dün sabah hayatını kaybetti

24 Mart 2015, Salı 09:42
A A

Boztepe, bugün Zincirlikuyu Camii'nde kılınacak cenaze namazının ardından Zincirlikuyu Mezarlığı'nda toprağa verilecek."HUZURLA UYU NEFESİM..."  

Acı haberin ardından Sertaç Boztepe'nin eşi Duygu Boztepe Instagram sayfasında kızlarıyla çekilmiş bir fotoğrafı paylaştı ve altına "Mavi gözlü devim, nefesim, seni çok seviyorum... Hep seveceğim... Üçümüz bu karedeki gibi hep birlikte olacağız...Sen hep bizimlesin biliyorum, hissediyorum huzurla uyuyorsun..." notunu düştü."BUNU DA AŞACAĞIZ" DEMİŞTİ


Umudunu kaybetmeyen ve hastalıkla mücadelesini bırakmayan Sertaç Boztepe  yaklaşık bir ay önce Instagram hesabında eşiyle çekilmiş bir fotoğrafını yayınlamıştı. Boztepe, karenin altına "Çocuğumun anası, evimin direği, yüreğimin daimi sahibi, yeryüzündeki meleğim; sabır, güç, inanç ve aynı zamanda yumuşaklığın dünyamda bir kadındaki en büyük ve sarsılmaz tezahürü. Allah'ın bana en büyük lütûflarındansın canım karım benim. Biz bunu da aşacağız, ikimiz de çok derinde bunu gayet iyi biliyoruz... Seni çok seviyorum bebeğim " notunu düşmüştü.

Aralarında Kenan İmirzalıoğlu, İbrahim Çelikkol , Arzum Onan gibi onlarca ünlü isim her ay buluşup kanserle mücadele eden Sertaç Boztepe’ye moral veriyordu.


 

 
BU SANA SON SARILIŞIMDI

Sema Şimşek yakın arkadaşının ölüm haberini alınca son buluşmalarında çekilen bu fotoğrafı sosyal medya adresine koyup şu notu düşü:

Bu sana son sarılışımdı. Yolun ışık olsun, canım arkadaşım

 90'LARIN GÖZDE MANKENLERİNDENDİ


İstanbul'da 22 Ekim 1973'te dünyaya gelen Sertaç Boztepe, Yıldız Teknik Üniversitesi'nde İktisat Eğitimi gördü.

Ardından manken ve oyuncu olarak kariyer yapmaya başladı.İngiliz Kemal adlı TV dizisiyle 2001 yılında oyunculuğa başladı.

Arka Sokaklar, Yemin, Adanalı, Kardelen gibi TV dizilerinde rol aldı.

Son olarak da Aşk Kırmızı adlı film için kamera karşısına geçmişti.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;