Bu sapık zorla seviştiriyor

Çorum'da Çomar Barajı'na otomobilleriyle gelen bekar çiftleri silah zoruyla sevişmeye zorlayıp gasp eden adam jandarma tarafından yakalandı

29 Aralık 2010, Çarşamba 17:51
A A

Çorum’da son 5 ay içerisinde bekar olan 4 çift Çomar Barajı’na gezmeye gittikleri sırada bir kişinin kendilerini silah zoruyla gasp ettiğini ve sevişmeye zorladığını ileri sürüp Jandarma Merkez Komutanlığı'na şikayette bulundu. Şikayet üzerine jandarma baraj çevresinde devriye çalışmaları başlattı.

Geçen Cuma günü jandarma ekipleri 3 çocuk babası çiftçi A.O.B.’nin hareketlerinden şüphelendi. Jandarma, B.’nin fotoğrafını mağdurlara gösterip zanlıyı teşhis etmelerini istedi.

Kendilerini gasp edenin fotoğraftaki kişi olduğunu teşhis etmeleri üzerine A.O.B.'nin Güneyköy’deki evine baskın düzenlenerek gözaltına aldı. Olay sırasında kullandığı av tüfeği ve el feneri de ele geçirildi.

İfadesinde suçlamayı kabul eden B., “Baraj çevresinde araç içerisinde gördüğüm çiftleri yarım saat kadar izledim. Üzerindeki kıyafetlerini çıkarmalarını bekledim. Kıyafetlerini çıkardıklarında araca yaklaşıp kapıyı açtım. Tüfeği doğrultarak sevişmelerini istedim. Daha sonra cüzdanlarını, cep telefonlarını alarak oradan uzaklaştım” dedi.

A.O.B., bugün çıkarıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Şevket ERZEN/ÇORUM, (DHA)

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;