Bu şemsiyeler ıslanınca çiçek açıyor

Piyasaya yeni çıkan şemsiyeler genç kızların ilgisini çekiyor. Üzerine yağmur damlaları düşünce ıslanan şemsiyelerde rengarerk çiçek desenleri ortaya çıkıyor

05 Kasım 2012, Pazartesi 13:29
A A

Şemsiyeleren satışını yapan Mehmet Turan, İstanbul’da bir firma tarafından üretilen şemsiyelere özellikle genç kızların ilgi gösterdiğini belirterek şöyle dedi:

"Tanesini 15 liraya sattığımız şemsiyelerin su geçirmez olan kumaşları özel olarak üretilmiş. Şemsiyenin kumaşı ıslandığında çiçek desenleri ortaya çıkıyor. Bir anda çiçek desenleriyle bezenen şemsiye kuruduğunda ise bu desenler kayboluyor. Şemsiyelerin mekanik kısımları da oldukça kaliteli. Şemsiyeyi satın almak isteyenler önce Çin malı olup olmadığını soruyor. Türk Malı olduğunu söyleyince de güvenle satın alıyorlar."

Değişik renk ve çiçek desenleri olan şemsiyeleri genç kızların daha çok tercih ettiğini belirten Mehmet Turan, "Müşterilerimize şemsiyemizi tanıtmak için üzerine spreyle su sıkıyoruz. Islanan kumaşların üzerinde hemen çiçek desenleri oluşuyor. Müşterilerimiz aldığı şemsiyenin ıslanınca nasıl desen alacağını önceden görmüş oluyor" diye konuştu.

DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;