Bu senenin modası beyaz ayakkabılarla yapabileceğiniz 13 kombin

Bakıldığında çok sade bir çizgiye sahip olan beyaz ayakkabılar bu özelliği ile her tarz kombinin vazgeçilmezi olarak hayatımıza dahil olmuş durumda. Size önereceğimizbeyaz ayakkabılar ile yapılan kombinleri dikkate alarak tarzınızı konuşturmanız mümkün olacak

05 Eylül 2017, Salı 10:39
A A
Mini etekten vazgeçemeyenler için...

Mini etekten vazgeçemeyenler için...

Mini etekleriniz ile giydiğiniz topuklu ayakkabıları patlatmak isteriseniz ayakkabınızın rengini beyaz seçerek kombininizi ayakkabı üzerine kurmuş olursunuz. 

Kalem etekler de favoriniz olabilir...

Kalem etekler de favoriniz olabilir...

Kalem etekler günümüz de mini eteklerin yerini almış olabilir. Kalem eteklerinizi spor beyaz ayakkabılarınız ile kombinlediğinizde spor şık bir hava oluşturmuş olursunuz.

Topuklu ayakkabıdan vazgeçemeyenler için...

Topuklu ayakkabıdan vazgeçemeyenler için...

Skinny jeansleriniz ile giyeceğiniz topuklu beyaz ayakkabılarınız sizi jeansiniz ile daha fit gösteriri iken topuklarınız ile de daha uzun ve alımlı gösterecek.

Siyah beyaz değişmeyen bir uyum iken ayakkabılarınızı bol uzun ve salaş bir pantalon ile giymek sizi bir adım öne çıkartacak gibi gözüküyor.

Ve uzun bir süredir etkisini sürdüren baştan aşağı beyaz giyinmek sizi herkesten faklı kılıyor. 

Kot pantalonlar ile giyeceğiniz beyaz ayakkabılarınız size ayrı bir hava katarken özgüven dolu ruhunuzu da ön plana çıkarmış olacaktır.

Adidas, 729 tl.

Koton, 70 tl.

Stella Mccartney, 3,645 tl.

Gianvito Rossi Pump, 2,445 tl.

Beymen Blender 445 tl.

H&M, 100 tl.

Puma, 329.90 tl.

Zara, 229,95 tl. 

İşte beyaz ayakkabı ile yapabileceğiniz diğer kombinler...