Önceki Fotolar

Bu şirketler sınırsız yıllık izin sunuyor

Bazı firmalar, en iyi yetenekteki çalışanlarına limitsiz yıllık izin hakkı sunuyorlar. Sınırsız sayıda tatil yapmak bir rüya gibi geliyor. Eğer bu 10 şirketten birinde çalışırsanız, rüyanız gerçek olabilir.

24 Şubat 2017, Cuma 06:45
A A
AffectV

AffectV

Teknoloji şirketi, çevrimiçi reklamcılığın alaka düzeyini artırmayı amaçlıyor. Londra'da bir ürün yöneticisi ve yazılım geliştiricisi arıyor.

LinkedIn

LinkedIn

Profesyoneller için sosyal medya ağı 2003 yılında doğdu. Londra ofisinde kıdemli pazarlama müdürü, kurumsal satış müdürü, İletişim Yöneticisi için işe alım yapıyor.

Netflix

Netflix

Netflix bir TV ve film platformu. Film ve TV akış ve üretim devi, Londra ofisinde bir sosyal medya yöneticisi arıyor.

Songkick

Songkick

Teknoloji firması, müzik hayranlarını sevdikleri sanatçılarla buluşturuyor. Bir sanatçı hizmetleri asistanı, kıdemli UI tasarımcısı, kıdemli ürün tasarımcısı aranıyor.

Visualsoft

Visualsoft

E-ticaret web siteleri oluşturma konusunda uzmanlaşmış dijital ajans Teeside ve Manchester bürolarında bir marka direktörü, marka müdürü, müşteri servis müdürü ve SEO stratejisti arıyor.

Eventbrite

Eventbrite

Eventbrite, organizasyonlar için biletleme ve kayıt yazılımı üretiyor. Londra'da bir iş geliştirme müdürü ve iş geliştirme temsilcisi işe alıyor.

Crimson Hexagon

Crimson Hexagon

Sosyal medya anlayışları şirketi Londra'da yaşayan bir dizi rol için çalışıyor. Bunlara müşteri koçu ve onboard uzmanı, uygulama danışmanı, çözüm danışmanı, müşteri başarı yöneticisi gibi pozisyonlar dahil.

CAKE

CAKE

Londra merkezli cloud yazılım şirketi hesap yöneticisi ve kıdemli geliştirici arıyor - her iki rol de Londra ofisinde bulunuyor.

JustPark

JustPark

Bu yeni nesil teknoloji şirketi, müşterilerinin daha kolay park yeri bulmasını sağlayan bir yazılım geliştiriyor. Londra ofisinde bir Android geliştiricisi arıyor.

HubSpot

HubSpot

Dublin merkezli pazarlama ve satış platformu, Nordic bölgesinde çalışmak için bir satış müdürü arıyor. Müşteri destek ekibine başkanlık etmek için bir müşteri destek yöneticisi de şu anda açık pozisyonlar arasında.