Bu telekızlar çok kazanıyor

Adana'da aralarında villada oturup, cipe binenlerin de bulunduğu 11 kadın fuhuş yapmak, 3 erkek de fuhşa aracılık etmek suçlamasıyla gözaltına alındı

Cumartesi, 27 Kasım 2010 - 11:56

Bu telekızlar çok kazanıyor

Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, bir ihbar üzerine, fuhuş yapan kadınlara buldukları müşteri karşılığında komisyon aldıkları öne sürülen M.D., O.S. ve Ç.Ç.’yi teknik takibe aldı.

Şüphelilerin, telekızlık yapan kadınlara zengin müşteriler bulduğunun belirlenmesi üzerine geçen çarşamba günü 20 ayrı adrese baskın yapıldı.

Özellikle lüks semtlerde oturan 11 telekızla birlikte, M.D., O.S. ve Ç.Ç. gözaltına alındı. Kadınlardan bazılarının evlerinde bulunan yüksek miktarda para ile 2 kadının kullandığı son model 2 cipe el konuldu.

750 LİRA ALIYORLARMIŞ

Kadınların herkesle ilişkiye girmedikleri, ayrıca ilişki için değerli mücevher, hediye veya ilişki başına 750 lira aldıkları iddia edildi.

Kadınların bazılarının telekızlık yaptığından ailelerinin haberinin olmadığı, işe gider gibi sabah evden çıkıp akşam döndükleri, bazılarının da kendine ait işyeri olduğu belirtildi.

Gözaltındaki M.D., O.S. ve Ç.Ç.’nin de genç kadınlara komisyon karşılığı müşteri buldukları belirtildi. Şüphelilerin üzerinde telekızların müşterilerine ait telefon fihristi de ele geçti.

Şüpheliler, ifadelerin tamamlanmasının ardından, ‘Suç işlemek için örgüt kurmak, fuhşa yer sağlamak, fuhuş ve fuhşa aracılık etmek’ suçlamalarıyla adliyeye sevk edilecek.

Murat KİBRİTOĞLU/ADANA (DHA)