Bugüne kadar satılan en saçma kıyafetler

Kıyafet denilebileceğinden tam olarak emin olmamakla birlikte en kötü kıyafetleri sizinle paylaşmak istedik. İşte bugüne kadar satışa dunulmuş en berbat kılık-kıyafetler...

13 Kasım 2017, Pazartesi 11:43
A A
KALÇALARI AÇIKTA BIRAKAN JEANLAR

KALÇALARI AÇIKTA BIRAKAN JEANLAR

Son iki senedir moda dünyası hiç olmadığı cesur! Özellikle jean pantolon konusunda seksi kıvrımları ortaya çıkmak yeni trendlerden biri. 

Kalçaları açıkta bırakan jean pantolonları hatırlıyorsunuz; işte şimdi sıra kadın erkek fark etmeksizin herkesin hayal gücünü zorlamaya geldi. 

ŞEFFAF PANTOLON

ŞEFFAF PANTOLON

Şefaf pantolonlar ilk çıktığı sezon akılları karıştırmıştı. Kim bunu giymeye cesaret eder ki dediğinizi duyar gibiyiz ancak tahmin edilenin aksine bu pantolonlar özellikle Avrupa sokak modasının en çok tercih edilen modeliydi. Tabii bu şeffaf pantolonları giymek için sıkı bacaklar şart. 

BURNU AÇIK KOT ÇİZMELER

BURNU AÇIK KOT ÇİZMELER

Denim pantolonları özellikle de daracık skinny jeanleri giymek zaten zordur siz bir de bu çizmeleri baldıra kadar çekmeyi deneyin. 

ŞEFFAF BOTLAR

ŞEFFAF BOTLAR

Kim Kardashian sayesinde moda tarihini adını yazan şeffaf botlar kimine anlamsız gelirken kimi modaseverler için aşık olunası bir akımdı. 

ÇİZME PANTOLON

ÇİZME PANTOLON

BALENCIAGA x Vetements markalarının işbirliğiyle doğan çizme pantolonlar ülkemizde Şeyma Subaşı başta olmak üzere tüm dünya yıldızlarının da bir dönem vazgeçilmez parçasıydı. 

KIZARMIŞ TAVUK BACAĞI PANTOLONLAR

KIZARMIŞ TAVUK BACAĞI PANTOLONLAR

Kendiliğinden likralı (esnek kumaş) pantolonlar bol kesim olduğundan zaten olduğunuzdan daha da kilolu görünebilirsiniz. Ancak bir de bu kumaş, ilkokuldaki el işi derslerinin vazgeçilmezi krapon kağıdı gibi olunca bu görüntü neredeyse kaçınılmaz hale geliyor. 

ET PARÇALI DENİM PANTOLONLAR

ET PARÇALI DENİM PANTOLONLAR

Moda dünyası daha ne kadar çıldırabilir derken karşımıza et parçalı bu denim pantolonlar çıktı. 

KORSE ETEKLER

KORSE ETEKLER

Seksi ipli korseler etek oldu olalı ne mertlik kaldı ne asillik. 

Amerikan zinciri Villa İtalyan Mutfağı, 5 Temmuz'da Ulusal Bikini Gününü kutlayacak. O güne özel olarak, sınırlı sayıda tasarlanan pizza bikiniler de satışa sunulacak.

“Pizza-Kini adıyla satışa sunulacak bikiniler, New York'taki gıda stilisti Jessie Bearden tarafından tasarlandı.Pizza bikinilerin en önemli özelliği ise, bikinilerin gerçekten yenilebilir olması ve gerçek bir pizzadan yapılması...

Sınırlı bir miktarda üretilen bu bikinilerden satın almak istiyorsanız yüklü bir parayı gözden çıkarmanız gerekiyor. Çünkü pizza bikinilerin fiyatı 10.000 dolar olarak belirlenmiş.

Ne kadar takip ediyorsunuz, ne derece düşkünsünüz bilemeyiz ama kabul etmeliyiz ki moda, zaman zaman saçmalıyor. 

Bunun son örneği, görenin gözlerini kanatma garantili "kıllı mayo" olmuştu. 

Yaşam portalı Bored Panda da, bu moda faciasından ilham aldı ve bugüne kadar satışa sunulmuş en berbat kılık-kıyafetleri derledi.

Tabii onlara kılık kıyafet denilebilirse...

Kendinden tül eteli kot pantolon, ya da kot pantolonlu tül etek. İnanması zor olsa da Topshop'ta satılıyor. Fiyatı ise 150 lira. 

Mesela bu "parmak arası terlikmiş gibi başlayıp bileklerden yukarı çıktıkça kovboy çizmesine dönüşen ayakkabı"... 

Şeffaf plastik pantolon. Kim giyer, neden giyer, hayal etmek mümkün değil. 

Omuz dekolteli" bir kot ceket mi görüyoruz?

Bu da bir tarafı blazer diğer tarafı kot ceket. İşe giderken giysen olmaz, arkadaşlarla buluşmaya giderken giysen olmaz!

Tasarımcısı, "Paçaları çıkabilen bir kot pantolon yapsak ne kadar da pratik olur. Kesin çok satar" diye düşünmüş olsa gerek. (Satamadı) Şaka bir yana, bu pantolonun fiyatı dudak uçuklatıyor. Tamı tamına 425 dolar! 

Tüm bedeninize giyebileceğiniz bir kot pantolonunuz olsun ister miydiniz? Biz istemezdik. 

Evlilik yıl dönümü hediyesi mi o? Yok, değilmiş...

Bu çamurlu kot pantolonlar da geçtiğimiz haftalarda haberlere konu olmuştu. Nordstrom'da satılan bu çamurlu görünümlü kot pantolonların fiyatı 1000 lirayı aşıyor. İnanmak güç.

Hem şort hem kot pantolon" faciasına bir örnek daha. 

Üzerine bardak altlıklarını koymuş da kesmişsiniz gibi...

Bu ayakkabılarla yürümeyi başarabilen olmuş mu? Yürümek iddialı oldu gibi, ayakta durmayı başarabilen?

Size kimse sarılmıyor mu? Çok mu yalnızsınız? Üzülmeyin, yeşil pufidik montunuz size sarılır. 

Bir garip dekolte... 

İnanır mısınız, 425 dolara satılan bu çamurlu ceketler tükenmiş! 

Neye hizmet ettiğini anlayamadığımız bir giysi...

Bu eşofmanları havadar olsun diye yapmış olabilirler, rüzgar estikçe püfür püfür...

Kışın açık ayakkabı giymeyi özleyen kadınlar düşünülerek tasarlanmış bir bot. Uzaktan bakınca topuklu sandalet giymişsiniz gibi, yaklaşınca kabus!

Asos'tan satın alabileceğiniz bu tişört üzeri sütyen modeli, 120 liraya satılıyor.