Bülent Korkmaz'dan Bakü'ye imza

Bülent Korkmaz'dan Bakü'ye imza

29 Eylül 2009, Salı 15:52
A A

Galatasaray’ın eski teknik direktörü Bülent Korkmaz, teknik direktörlük için anlaştığı Azerbaycan’ın Bakü kulübü ile resmi sözleşme imzaladı.
Azerbaycan’ın başkenti Bakü’deki Meridian Hotel’de gerçekleştirilen imza törenine Bakü Kulübü Genel Menajeri Zeynal Mamedov, teknik direktör Bülent Korkmaz ve çok sayıda basın mensubu katıldı. 1 yılı opsiyonlu olmak üzere 2 yıllık sözleşme imzalayan Bülent Korkmaz, imza töreninde yaptığı açıklamada, Bakü’ye para -pul kazanmak için değil, başarılar kazandırmak için geldiğini ifade ederek, "Bakü’ye sadece ülke dahilinde değil, Avrupa Kupaları’nda da başarı kazandırmayı hedefliyorum. Türkiye’de olduğu gibi Azerbaycan’da da insanların başarılarımıza sevinip, sokaklara çıkmasını istiyorum. En kısa zamanda başka bir Bakü göreceksiniz" dedi.
Bülent Korkmaz, takımdaki futbolcularla ilgili bir soru üzerine, "Benim için futbolcunun karakteri önemlidir. Karakterli futbolcu her zaman kulübünü düşünür. Bu tür futbolcularla çalışmaya her zaman hazırım. Antalya’da yapacağımız hazırlık sürecinde futbolcuları daha yakından tanıyacağım" yanıtını verdi.
Kulübün genel menajeri Mamedov ise, Bülent Korkmaz’ın kulübe başarılar kazandıracağından şüphe duymadıklarını söyledi.

Orhan SENCER / İSTANBUL,(DHA)

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;