'Bunları söylemek enteresan ve acı'

Beşiktaş teknik direktörü Samet Aybaba, sahalarında oynadıkları Bursasspor karşılaşması sonrasında açıklamalarda bulundu

09 Kasım 2012, Cuma 23:05
A A

Karşılaşmada iyi bir performans göstediklerini belirten Aybaba; "Mükemmel bir maç oldu. Bol pozisyon ve 6 gol vardı. Oyuna beklentimizin çok altında başladık. Ama alınan galibiyetlerden sonra sanırım biraz rahatlama oldu. İkinci yarı ise çok iyi başladık. Batalla'ya çok geniş alan kaldı ilk yarı ancak ikinci yarı bunu düzelttik ve ikinci yarı oyunun kontolünü elimize geçirdik" diye konuştu.

Karşılaşmalarda genel olarak öne geçtikten sonra oyunu kontrol etmekte zorlandıklarını belirten tecrübeli teknik adam; "Oyunda öne geçtikten sonra kontrol sağlayamıyoruz. Bizim oyun kalitesini elimizde tutmak için ancak 2-3 oyuncumuz var. Bunu söylemek zorunda kalmam çok enteresan ve acı.

Son dakikadaki pozsiyon ise bizim için bir facia. Santrada bir tane adamımız yok. Ama bunları düzeltmemiz gerekecek. Büyük takım bu hatalatı yapmaz. Keyif veren bir oyundu ancak yenen taraf biz olmak istiyorduk" dedi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;