Bunu yapmadan sinemaya gitmeyin

Sinemayı ucuza getirmenin en kolay yolu yakala.co'da!

27 Mart 2015, Cuma 13:00
A A

Sinemaseverlere büyük müjde… yakala.co, her gün her seansta geçerli biletler ile sinema keyfini Cinemaximum’larda indirimli olarak yaşatıyor. Üstelik de gün ve seans kısıtlamasız, IMAX ve 3D seçenekli olarak…

Yerli - Yabancı, Vizyondaki Tüm Filmleri, Cinemaximum’da keyifle izle…

Bu aralar sinemaya gitmeden önce yapılması gereken en önemli şey, Türkiye’nin 28 şehrinde bulunan Cinemaximum biletlerini yakala.co’dan indirimli almak!
yakala.co – Cinemaximum bileti, 3D, IMAX Hariç 12,50 TL; 3D, IMAX Dâhil 13 TL’ye kapış kapış gidiyor! İndirimli biletler tükenmeden hemen al!

Çocuklarınla eşinle birlikte mutluluğu paylaşmak, sevgilinle birlikte romantizmi hissetmek, arkadaşlarınla kahkahalar atmak ve tüm heyecan verici duyguları yaşamak için sinemaya gitmek gibisi yok.

yakala.co’dan aldığın Cinemaximum biletlerini, 31 Ağustos 2015’e kadar dilediğin zaman, dilediğin kadar film izleyerek kullanabilirsin.

Cinemaximum Türkiye’nin Dört Bir Yanında!

Cinemaximum salonları, Türkiye genelinde 28 şehirde bulunuyor.

İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Adana, Antalya, Aydın, Bodrum, Çanakkale, Denizli, Erzurum, Eskişehir, Diyarbakır, Gaziantep, Kahramanmaraş, Kayseri, Kocaeli, Konya, Kırıkkale, Mersin, Ordu, Osmaniye, Sakarya, Samsun, Tokat, Şanlıurfa, Tekirdağ, Trabzon

Şehirlerin en merkezi yerlerinde olan Cinemaximum salonlarının adreslerini öğrenmek ve dilediğin kadar yakala.co’dan bilet satın almak için şimdi tıkla.
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;