Burçların yatak odası sırları deşifre oldu

Burçlar yalnızca karakter ile ilgili değil, özel hayat konusunda da pek çok ipucu veriyor. İşte burçların yatak odası karnesi! 

16 Mart 2017, Perşembe 09:49
A A

Koç Erkeği  Koç erkekleri, her zaman, her yerde ve şartta seks yapabilirler. Aşk oyunlarını fazla uzatmazlar buna karşın sonuca çok geç ulaşmaları ve kısa süre de tekrar sevişebilmeleri partnerlerini mutlu eder. Romantik kadınların bu erkekten uzak durmaları gerekir.  

Koç Kadını  Koç burcu aşk yapmasını sevdiği gibi bunu açıkça ifade etmekten de kaçınmaz. Son derece coşkulu ve acelecidir bu yüzden aşkta da zaman zaman sabırsız davranarak karşı tarafı şaşırtabilir. Aşırı heyecanlardan ve cesur davranışlardan hoşlanır. İlk adımı atmak onun için hiç de zor olmayacaktır. Fanteziye meraklı olduğu için tatmin edilmeyi bekleyen cinsel düşleri olabilir. 

Seks Bitince Söylediği : Hadi, bir daha....  Favori pozisyonu: Üstte olmayı severler. Bu yüzden onlara kovboy demek hiç de yanlış olmaz.  Favori Mekânı: Aceleciler, yatak odasına kadar bekleyemezler.  

BOĞA Erkeği  Boğa erkekleri için seks, önce üremektir. Partneri ile bir çocuk sahibi olmak üzere seviştiği zaman inanılmaz bir performans sergiler. Bir gecelik ilişkilerden, alelacele sevişmelerden nefret eder, gibi klasik pozisyonları tercih eder. Partnerinden bolca sevilmek ve okşanmayı talep eder. Geç uyarılır ama bir kere uyarılınca saatlerce sevişebilir.   

BOĞA Kadını:  Soğukkanlı ve ağırbaşlı görünümüne rağmen seks konusunda en ateşli sayılabilecek burçlardan biri Boğadır. Günlük maskesini yatakta çıkarır ve bu konudaki coşkusunu ortaya koyar. Tekrarlanan hareketlerden kolay kolay bıkmaz. Sabırlıdır, her konuda olduğu gibi aşkta da beklemesini bilir. Güzelliklere ve lükse düşkündür ve baştan çıkarılmaktan çok hoşlanır. 

Seks Bitince Söylediği: Ben acıktım. Pizza söyleyelim  Favori pozisyonu: Onlar için en uygun yer buzdolabının önü. 9,5 Hafta filmiyle akıllara kazınan o sahne tam da boğa burçları için.  Favori Mekânı: Açık hava   

İKİZLER Erkeği:  İkizler erkeği değişikliklerden hoşlanır. Sürekli aynı kişi ile seks bir İkizler erkeğini iktidarsızlığa bile sürükleyebilir. Seks onun için oyun gibidir. Değişik mekânlar, pozisyonlar seks hayatının vazgeçilmez parçasıdır.   

İKİZLER Kadını:  Değişikliğe ve yeniliğe meraklı olduğu için aşk ve seks konusunda hiç bir şeye kolay kolay şaşırmaz. Ancak hislerinden çok mantığıyla hareket etme eğilimindedir. Bu nedenle önce onu aşka hazırlamak gerekmektedir. Monotonluk onu en çok sıkan şeylerin başında gelir. Kavga ve sertlik ona göre değildir.  

Seks Bitince Söylediği: Kumanda nerede?  Favori pozisyonu: Televizyonun karşısında koltuğun üzerinde birçok şeyi bir arada yaparak.  Favori Mekânı: Arabalar  

YENGEÇ Erkeği  Yengeç erkeği biraz ana kuzusudur ama kurda dönüşmekte gecikmez. Son derece duygusaldır, âşık olduğu kadınla sevişmekten hoşlanır. Bunun aksi olursa kendini yetersiz ve güvensiz hissedebilir. Yuvasının yatak odasında bir Aslan gibi hisseder. Yabancı mekânlar ise zevkini kaçırır.  

YENGEÇ Kadını:  Yengeç burcu insanları aşırı hassas ruhlu olduklarından her şeyden önce şefkat ve anlayış ararlar. Basit davranışlar ve aşırılıklar ona göre değildir. Utangaçlığına saygı gösterirseniz zamanla kabuğundan sıyrılıp ateşli bir aşığa dönüştüğünü fark edebilirsiniz. Sadakate çok önem verir. Tatlı sözlere ve sevgi dolu öpücüklere ihtiyaç duyar.   

Seks Bitince Söylediği: Ne zaman evleneceğiz?  Favori pozisyonu: Kaşık pozisyonun Favori Mekânı: Deniz, okyanus, sahiller.  

ASLAN Erkeği  Aslan erkeği için seks ne kadar güçlü olduğunu gösterebileceği bir alandır. Bu yüzden kendine fazla güveni olan bir partner ile mutlu olamaz. Pohpohlanmaktan ve ne kadar süper bir erkek olduğunun söylenmesinden çok hoşlanır. Çok sık seks yapmak istemeyebilir.

ASLAN Kadını  Her konuda olduğu gibi aşkta da pohpohlanmayı sever. Aşkın, güçlü duyguların ve görkemli davranışların insanıdır. Duygularının karşılık görmesini arzu ve talep eder. Gururlu ve kendini beğenmiş Aslanlar teşhire de meraklıdır. Güzel ve zeki olduğu için dikkatleri üzerinde toplamakta son derece başarılıdır. Fanteziler kurmaya meraklıdır.  

Seks Bitince Söylediği: İtiraf et harikaydım değil mi evet harikaydım.  Favori pozisyonu: Aslan burçlarının erojen bölgeleri vücudun arka bölümünde yoğunlaşıyor.  Favori Mekânı: Aynalı mekânlar  

BAŞAK Erkeği  Başak erkeği hijyene çok düşkündür. Değişik tekniklerden hoşlanır, mükemmeliyetçiliğini yenebilirse seks onun için daha zevkli bir hale gelir. Aşırı detaycılığı bazen onu mükemmel bir âşık haline dönüştürebilir çünkü partnerinin isteklerini eksiksiz yerine getirir.  

BAŞAK Kadını  Hislerini ve düşüncelerini kolay kolay açığa vurmaz ve açılmayı bekleyen kapalı bir kutu gibidir, ona sabır ve sevgiyle yaklaşmak gerekir. Duygularından çok mantığıyla hareket ettiği için zekâsına değer verdiğini göstermeniz sizin için artı bir puan olacaktır. Soğuk görüntüsünün altında son derece ateşli bir yapıyı barındırabilir. Aşırı temiz ve titiz olduğundan ancak temizliğinden emin olduğu kişiyle beraber olabilir.  

Seks Bitince Söylediği: Kalk kalk. Çarşafları hemen yıkamam lazım..  Favori pozisyonu: 'En iyisini kendim başarırım' demekten vazgeçip partnerine de şans tanımalı Favori Mekânı: Maceracı ruhlara hitap eden fanteziler  

TERAZİ Erkeği  Terazi erkeği ancak güzel bir kadın ile seksi düşünebilir. Aksi takdirde karanlıkta sevişmeği yeğleyecektir. Zaman zaman içtenliğini kaybedip yüzeysel eşebilir. Her şeyin bir zamanı olduğunu düşünüp olur olmadık zamanda kendisine kur yapan bir eşten hiç hoşlanmaz. Narsiste (kendine hayranlık) eğilimleri olabilir.  

TERAZİ Kadını  Yaklaşımınızın ince ve zarafet dolu olması bir Terazi için son derece önemlidir. Duygusal bir insan olduğundan her şeyden önce onun hassas kalbini fethetmelisiniz. Romantizm onun için olmazsa olmazların başında gelir. Bu burcun insanları çevreye ve dekora çok önem verdiğinden ona açılacağınız ortamı çok iyi seçmelisiniz. Aceleci ve sert davranışlardan hiç hoşlanmazlar ve böyle bir durumda ürküp soğumaları kaçınılmazdır. Yeni yeni fikirler üretip onun hoşuna gideceğinden emin olduğunuz sürprizler hazırlayın. 

Seks Bitince Söylediği: Sen mutlu olduysan ben de mutlu oldum hayatim...  Favori pozisyonu: Misyoner pozisyonu  Favori Mekânı: Küçük lüks oteller  

AKREP Erkeği  Bir Akrep erkeği için seks her şeyden önce gelir. Aç kalabilir ama sekssiz yaşayamaz. Seksi tabir edilen kadınlara düşkündür, tabu nedir bilmez. Aşık olduğu zaman tuhaf bir biçimde cinsellikten uzaklaşır. Bu çok uzun sürmese de gerçek anlamda bunalıma girebilir. Bu yüzden aşk duymadığı kadınları tercih ettikleri görülür.  

AKREP Kadını  Estetiğe çok önem verdiğinden karşısındakinin fiziksel çekiciliği onları tahrik etmek açısından son derece önemlidir. Çok ateşli olduğundan görsel bakımdan çok kolay uyarılabilir. Ancak tüm bu ateşli davranışların altında büyük bir incelik vardır. Egemen olmayı sever ve sevdiği kişinin tamamen kendisine ait olmasını ister. Zevkten zevke sıçramayı ve yeni duygular keşfetmeyi severler. Zaman zaman uç eğilimlere sahip olabilen Akrep insanları aşk ve erotizm konusunda 12 burcun içinde en coşkulu olanlardan biridir.  

Seks Bitince Söylediği: Haydi şimdi de çatıda yapalım.  Favori pozisyonu: Hayalgücü sınır tanımaz  Favori Mekânı: 'Evim güzel evim' ama mekânları değiştirerek.  

YAY Erkeği  Yay erkeğinin cinsel yaşamı maceralar ile dolu olmalıdır. Fırtınalı bir gecede çadırda, denizin dibinde, çam ormanlarında ve aklınıza gelebilecek tüm egzotik ortamlarda seks yapmaktan hoşlanır. Hafta sonu duş alıp, biraz sohbet edip, müzik dinleyerek başlayan sevişmelerden nefret eder.

YAY Kadını  Aşka ve sekse bir oyun gibi bakar ama burada basitliğe asla yer yoktur. Çok ateşli bir âşıktır ve sevdiği zaman çevrenin düşüncesine hiç aldırmaz.  Aşk hayatında kısıtlamaya ve kıskançlığa tahammülleri yoktur. Onlara ulaşmanın yolu önce kendilerini yanınızda rahat hissetmelerini sağlamaktan geçer. Değişik cinsel düşler kurmaktan hoşlanırlar.  

Seks Bitince Söylediği: Daha iyi olabilirdin...  Favori pozisyonu: En duyarlı yeri kulak arkasıdır. Sevişme sırasında üstte olmayı sever. Favori Mekânı: Açık hava ve risk!  

OĞLAK Erkeği  Burcunun kadını gibi mesafeli ve soğuk görünür. Tatmin olması güçtür. Bir gecelik ilişkilerden hoşlanmaz. Bunu istese bile son anda vazgeçebilir. Seksin ciddi bir iş olduğunu düşünür. Sakin ortamlardan hoşlanır. Bazı Oğlak erkekleri ise aşırı güvensizlikten sürekli partner değiştirir ve bir türlü istedikleri gibi bir eş bulamadıklarından yakınır dururlar.  

OĞLAK Kadını  Utangaçlıkları nedeniyle ilk bakışta soğuk bir görünüm uyandıran Oğlak burcu insanları duygularını gizleme konusunda son derece başarılıdırlar. Anlayış ve tatlılıkla yavaş yavaş onların arzu kıvılcımlarını canlı bir ateşe dönüştürebilirsiniz. Eğer sabırlı ve nazik olabilirseniz onun düşleyip de söylemeye cesaret edemediği tüm zevkleri birlikte yaşayabilirsiniz. Kabalık ve sertlikten asla hoşlanmazlar.  

Seks Bitince Söylediği: Bana kartını versene  Favori pozisyonu: Bel bölgesi onlar için çok önemlidir Favori Mekânı: Yorucu bir işgününden sonra ofis.  

KOVA Erkeği  Onun için seks arkadaşlıktan sonra gelir. Arkadaş olabildiği kadınla seksi düşünebilir. Seks, yaşamında önemli bir yer tutmaz. Canı istediği zaman herhangi biri ile herhangi bir yerde beraber olur ve hemen unutur. Sevgi gösterileri ve romantizm ona göre değildir. Buna karşın seks shoplara ilgisi büyüktür. Mekanik oyuncakları sever. Erotik filmler, fotoğraflar ilgisini çekebilir. Sanal seks favorisidir.  

KOVA Kadını  Kova insanları gelenekselliğe önem verir gibi durabilirler fakat aşk konusunda toplum kurallarına aldırmayan bir yapıları vardır. Çok meraklı ve yeniliğe düşkün olduklarından deneyimler yaşamaya hiç itirazları yoktur. Çıplaklıktan kolay kolay utanmaz. Ama bütün bunların hepsi doğal olmalıdır çünkü bayağılıktan nefret ederler. Ona karşı davranışlarınız cesur fakat asil olmalıdır.  

Seks Bitince Söylediği: Artık ellerini çözeyim mi?  Favori pozisyonu: Sekse yoga yapar gibi yaklaşılabilir  Favori Mekânı: Yatakta yorganın altında ve ışıklar açık  

BALIK Erkeği  Balık erkeği çok çabuk etkilenir. Bu yüzden sürekli partner değiştirebilir ve de vicdan azabı duyar. Seks onun için elinde olmadan kendini kaptırdığı dalgalara benzer. Romantiktir. Eşini öpücüklere ve iltifatlara boğar (ilgisi başka bir yöne kaymadıkça).  

BALIK Kadını  Biraz utangaç olduklarından anlayışa ve inceliğe ihtiyaç duyarlar. Çok hassas ruhlu olan Balıkların hayal güçlerini harekete geçirmek için biraz sabırlı olmalısınız. Gerekli noktaya dokunduğunuzda karşınızda son derece arzulu bir insan bulacağınızdan kuşkunuz olmasın. Daima romantik bir sevgili gibi hareket edebilirseniz karşılığını fazlasıyla alabilirsiniz.  

Seks Bitince Söylediği: Pardon adım ne demiştin?  Favori pozisyonu: Görüntü önemlidir. Değişik kıyafetler ilgisini çeker Favori Mekânı: Söğüt ağacının altında romantizmin doruğunda