Önceki Fotolar

Burçların yatak taktikleri!

Her burç gündelik hayatında farklı davranışlar sergiliyor. Peki gezegenler cinsel hayatımızı nasıl etkiliyor, merak ettiniz mi? İşte farklı burçların farklı seks hayatları...

07 Şubat 2018, Çarşamba 11:55
A A
Boğa

Boğa

Boğa Erkeği  Boğa erkekleri için seks, önce üremektir. Partneri ile bir çocuk sahibi olmak üzere seviştiği zaman inanılmaz bir performans sergiler. Bir gecelik ilişkilerden, alelacele sevişmelerden nefret eder. Boğa Kadını:  Soğukkanlı ve ağırbaşlı görünümüne rağmen seks konusunda en ateşli sayılabilecek burçlardan biri de Boğadır. Günlük maskesini yatakta çıkarır ve bu konudaki coşkusunu ortaya koyar. Alışkanlıklarına son derece bağlı olduğu için her seferinde yenilik yaratmanıza da gerek yoktur. 

İkizler

İkizler

İkizler Erkeği:   İkizler erkeği değişikliklerden hoşlanır. Bu değişikliklerin içinde partner değişikliği önemli bir yer tutar. Sürekli aynı kişi ile seks bir İkizler erkeğini iktidarsızlığa bile sürükleyebilir. Seks onun için oyun gibidir.  İkizler Kadını:  Değişikliğe ve yeniliğe meraklı olduğu için aşk ve seks konusunda hiç bir şeye kolay kolay şaşırmaz. Ancak hislerinden çok mantığıyla hareket etme eğilimindedir. Bu nedenle önce onu aşka hazırlamak gerekmektedir. Monotonluk onu en çok sıkan şeylerin başında gelir. 

Yengeç

Yengeç

Yengeç Erkeği: Yengeç erkeğine güzel bir yemek yapıp sarılıp kucaklarsanız kendini sekse hazır hisseder. Biraz ana kuzusudur ama kurda dönüşmekte gecikmez. Son derece duygusaldır, âşık olduğu kadınla sevişmekten hoşlanır.  Yengeç Kadını:  Yengeç burcu insanları aşırı hassas ruhlu olduklarından her şeyden önce şefkat ve anlayış ararlar Bu burçtan birine güven verip tatlılıkla hareket ederseniz kalbini kazanma yolunda en önemli adımı atmış sayılırsınız. Basit davranışlar ve aşırılıklar ona göre değildir. Utangaçlığına saygı gösterirseniz zamanla kabuğundan sıyrılıp ateşli bir aşığa dönüştüğünü şaşkınlıkla fark edebilirsiniz. 

Aslan

Aslan

Aslan Erkeği: Aslan erkeği için seks ne kadar güçlü olduğunu gösterebileceği bir alandır. Bu yüzden kendine fazla güveni olan bir partner ile mutlu olamaz. O da burcunun kadını gibi pohpohlanmaktan ve ne kadar süper bir erkek olduğunun söylenmesinden çok hoşlanır.  Aslan Kadını: Her konuda olduğu gibi aşkta da pohpohlanmayı sever. Aşkın cinsel yönü onun için çok önemlidir. Aşkın, güçlü duyguların ve görkemli davranışların insanıdır. Duygularının karşılık görmesini arzu ve talep eder. Gururlu ve kendini beğenmiş Aslanlar teşhire de meraklıdır. 

Başak

Başak

Başak Erkeği: Başak erkeği de kadını gibi hijyene çok düşkündür. Değişik tekniklerden hoşlanır ama bazen kendini o kadar çok tekniğe kaptırır ki duygularını yaşamakta zorlanır. Mükemmeliyetçiliğini yenebilirse seks onun için daha zevkli bir hale gelir.  Başak Kadını: Hislerini ve düşüncelerini kolay kolay açığa vurmaz ve açılmayı bekleyen kapalı bir kutu gibidir. Bu nedenle onu yakından tanımak ve aşktaki tavrını anlamak oldukça güçtür. Utangaç ve içine kapalı olduğu için gerçek kişiliğini hemen ortaya koymaz. Ona sabır ve sevgiyle yaklaşmak gerekir. Duygularından çok mantığıyla hareket ettiği için zekâsına değer verdiğini göstermeniz sizin için artı bir puan olacaktır. 

Terazi

Terazi

Terazi Erkeği:   Terazi erkeği ancak güzel bir kadın ile seksi düşünebilir. Aksi takdirde karanlıkta sevişmeği yeğleyecektir. Zaman zaman içtenliğini kaybedip yüzeysel eşebilir. Genelde sevecen ve şefkatlidir. O da Terazi kadını gibi uyumu ön planda tutar.  Terazi Kadını: Yaklaşımınızın ince ve zarafet dolu olması bir Terazi için son derece önemlidir. Duygusal bir insan olduğundan her şeyden önce onun hassas kalbini fethetmelisiniz. Romantizm onun için olmazsa olmazların başında gelir. Bu burcun insanları çevreye ve dekora çok önem verdiğinden ona açılacağınız ortamı çok iyi seçmelisiniz. Eğer kendini iyi ve hissederse kolayca rahatlayacaktır. Aceleci ve sert davranışlardan hiç hoşlanmazlar.

Akrep

Akrep

Akrep Erkeği: Bir Akrep erkeği için seks her şeyden önce gelir. Aç kalabilir ama sekssiz yaşayamaz. Seksi tabir edilen kadınlara düşkündür. O da Akrep kadını gibi tabu nedir bilmez. Onun için güzel veya çirkin kadın kavramı yoktur. Her kadın çekicidir ve o hazırdır. Akrep Kadını:   Zevklerine çok düşkün olan Akrep burcu insanları aşka bayılır. Estetiğe çok önem verdiğinden karşısındakinin fiziksel çekiciliği onları tahrik etmek açısından son derece önemlidir. Çok ateşli olduğundan görsel bakımdan çok kolay uyarılabilir. Ancak tüm bu ateşli davranışların altında büyük bir incelik vardır. Akrebin erkeği de kadını da egemen olmayı sever ve sevdiği kişinin tamamen kendisine ait olmasını ister.  

Yay

Yay

Yay Erkeği: Yay erkeğinin cinsel yaşamı maceralar ile dolu olmalıdır. Fırtınalı bir gecede çadırda, denizin dibinde, çam ormanlarında ve aklınıza gelebilecek tüm egzotik ortamlarda seks yapmaktan hoşlanır. Hafta sonu duş alıp, biraz sohbet edip, müzik dinleyerek başlayan sevişmelerden nefret eder.  Yay Kadını: Aşka ve sekse bir oyun gibi bakar ama burada basitliğe asla yer yoktur. Çok ateşli bir âşıktır ve sevdiği zaman çevrenin düşüncesine hiç aldırmaz. Aşkta bile şakacı bir tavrı vardır ve sevdiğiyle dost olmaktan büyük zevk alır. Geniş görüşlü olan Yay insanlarının kadını da erkeği de maceraya düşkündür. 

Oğlak

Oğlak

Oğlak Erkeği: Burcunun kadını gibi mesafeli ve soğuk görünür. Tatmin olması güçtür. Bir gecelik ilişkilerden hoşlanmaz. Bunu istese bile son anda vazgeçebilir. Seksin ciddi bir iş olduğunu düşünür. Eşine karşı fedakârdır. Sakin ortamlardan hoşlanır. Sorumluluk sahibidir. Oğlak Kadını: Utangaçlıkları nedeniyle ilk bakışta soğuk bir görünüm uyandıran Oğlak burcu insanları duygularını gizleme konusunda son derece başarılıdırlar. Ukala ve taviz vermeyen tavırlarının altında aşka ve şefkate büyük önem veren bir yapı yatar. Fakat kırılmaktan korkmaları, yalnız adam görünümünde ısrar etmelerine neden olur.

Kova

Kova

Kova Erkeği: Onun için seks arkadaşlıktan sonra gelir. Arkadaş olabildiği kadınla seksi düşünebilir. Seks yaşamında önemli bir yer tutmaz. Canı istediği zaman herhangi biri ile herhangi bir yerde beraber olur ve hemen unutur. Sevgi gösterileri ve romantizm ona göre değildir.  Kova Kadını: Kova insanları gelenekselliğe önem verir gibi durabilirler fakat aşk konusunda toplum kurallarına aldırmayan bir yapıları vardır. Çok meraklı ve yeniliğe düşkün olduklarından deneyimler yaşamaya hiç itirazları yoktur. Onunla beraberken aklınızdan geçen her şeyi yapabilirsiniz. Son derece hoşgörülüdür ve cinsel düşlerini sizinle paylaşmaktan hoşlanacaktır. 

Balık

Balık

Balık Erkeği: Balık erkeği çok çabuk etkilenir. Bu yüzden sürekli partner değiştirebilir ve de vicdan azabı duyar. Seks onun için elinde olmadan kendini kaptırdığı dalgalara benzer. Romantiktir. Egzotik bir yerde yenen yemek, birlikte dinlenen hoş bir müzik onu hemen uyarır. Sevgi doludur.  İçki içer içmez aklına seks gelir. Balık Kadını: Su gruplarının en romantik âşıkları balık burçlarının arasından çıkar. Biraz utangaç olduklarından anlayışa ve inceliğe ihtiyaç duyarlar. Onlara karşı davranışlarınız tatlı ve yumuşak olduğu sürece size bağlı kalacaklarından emin olabilirsiniz. Çok hassas ruhlu olan Balıkların hayal güçlerini harekete geçirmek için biraz sabırlı olmalısınız.