Burcu Urfalı kimdir, ailesi kim, ne iş yapıyor?

Uçak kazasında feci şekilde hayatını kaybeden Mina Başaran'ın arkadaşı Burcu Urfalı kimdir, kaç yaşında, ne iş yapıyor? Kazada hayatını kaybeden Burcu Urfalı'nın hamile olduğu ortaya çıktı. Aslıhan Doğan yakın arkadaşı Burcu Urfalı'nın ölüm haberini alır almaz sosyal medya hesabından başsağlığı mesajını yayınladı. İşte Burcu Gündoğar Urfalı hakkında detaylar... 
 

12 Mart 2018, Pazartesi 16:59
A A
Burcu Urfalı dün uçak kazasında hayatını kaybetti. Hamile olduğu öğrenilen Burcu Urfalı'nın ölüm haberi ailesini yasa boğdu. Peki Burcu Urfalı kimdir? Nereli ve kaç yaşında? Ailesi kim ve ne iş yapıyor? soruları da günün en çok merak edilen konularından biri oldu. Birleşik Arap Emirlikleri’nden İstanbul’a giden Başaran Yatırım Holding'e ait özel jet düştü. Özel Jet'in içerisinde Mina Başaran olmak üzere 7 arkadaşı da beraberinde hayatını kaybetti. Hayatını kaybedenlerin arasında evli ve hamile olduğu öğrenilen Burcu Gündoğar Urfalı da vardı.  Kazanın olduğu saatlerde Aslıhan Doğan, Arda Turan ile nikah masasına oturdu. Acı haber, Doğan'a söylenmedi... Aslıhan Doğan, bugün yeni açtığı Instagram sayfasında Burcu Urfalı'nın ölüm haberiyle duyduğu üzüntüyü belirten bir mesaj yayınladı... Doğan, "Başımız sağolsun... Mekanları cennet olsun inşallah.. Ailelerine ve tüm yakınlarına Allahtan sabır diliyorum." yazdı.


BURCU URFALI KİMDİR?

Burcu Gündoğar Urfalı , İstanbul Teknik Üniversitesi tekstil ve moda tasarımı bölümünde başladığı eğitimini,çift diploma programı ile Fashion İnstitute of Technology New York’ta 2011 yılında tamamlamıştır. Mezun olma projesi ile ‘Critic’s Award’ alan ilk Türk öğrenci olmuştur. Daha sonra İstanbul’a dönen Urfalı tasarımcı Hakan Yıldırım ile çalışmaya başlamıştır. Tasarım asistanı olarak başlayan kariyeri yönetim müdürü olarak devam etmiştir.

UÇAK KAZASINDA SON DAKİKA GELİŞMELER

BURCU URFALI NE İŞ YAPIYOR? AİLESİ KİM

2015 yılında Bug Uniform adında kendi şirketini kuran Urfalı, kurumsal firmaların personellerine uniforma tasarımı ve üretimi yapmıştır. Hamile olan Urfalı kazada hayatını kaybetti.BURCU URFALI'NIN HAMİLE OLDUĞU ORTAYA ÇIKTI

Birleşik Arap Emirlikleri'nden İstanbul'a giden Başaran Holding'e ait özel jet İran hava sahasında düştü. Uçakta bulunan 2'si kadın pilot, 1'i hostes, 8'i yolcu 11 kişi hayatını kaybetti. Uçaktaki yolcuların, bekarlığa veda partisinden dönen Hüseyin Başaran'ın kızı Mina Başaran ve 7 kız arkadaşı olduğu öğrenildi. Kazada hayatını kaybeden Burcu Gündoğar Urfalı ve Jasmin Baruh Siloni'nin hamile olduğu ortaya çıktı

Birleşik Arap Emirlikleri'nden Türkiye'ye gelen bir özel jet, İran'ın başkenti Tahran'ın güneyinde düştü. 2'si kadın pilot, 1'i hostes, 8'i yolcu 11 kişi hayatını kaybetti. Başaran Holding'e ait olan jette, bekârlığa veda partisinden dönen Hüseyin Başaran'ın kızı Mina Başaran ve 7 kız arkadaşının olduğu öğrenildi. 17.40'ta düşen jetin enkazına 21.30 sıralarında ulaşıldı.Enkazdaki 11 cenazeye de ulaşıldı. AFP, cenazelerin helikopterle taşındığı ana ilişkin fotoğraflar geçti. TSK, AFAD personelini bölgeye intikal ettirmek üzere Hava Kuvvetleri Komutanlığı’nca bir uçak görevlendirildiğini duyurdu.


Zeynep Coşkun, Ayşe And ve Sinem Akay’ın bu yaz birer ay arayla evlenecekleri öğrenildi. Arkadaşların sırayla birbirlerinin bekarlığa veda partilerine katılmayı planladıkları gelen bilgiler arasında.

Burcu Gündoğar Urfalı: İstanbul Teknik Üniversitesi tekstil ve moda tasarımı bölümünde başladığı eğitimini, çift diploma programı ile Fashion İnstitute of Technology New York'ta 2011 yılında tamamladı. Mezun olma projesi ile ‘Critic's Award' alan ilk Türk öğrenci oldu. Hamileydi.

Sinem Akay: Mavi Jeans'in eski sahibi Çetin Akay'ın kızı Sinem Akay (27) ‘Casa di Denim' adlı jean tasarım şirketinin kurucusuydu.

Jasmin Baruh Siloni: Takı tasarımcısı ve hamileydi.

Liana Hananel: Lily and Rose mayoları tasarımcısı, evli ve 4 aylık bir bebeği vardı.

Ayşe And: Klinik psikolog olan Ayşe And'ın (30) nişanlıydı.

Zeynep Coşkun: Yeni nişanlanmıştı, bu yaz düğünü vardı.

Burcu Urfalı: Bug Uniform'un kurucusu.


Manyetik alan değişimleri, depremler ve uçak kazaları arasındaki bağlantı nedir?

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;