Bursa hedef büyüttü

Turkcell Süper Lig'de ikincilik koltuğuna oturan Bursaspor, gözünü Şampiyonlar Ligi'ne dikti

26 Ekim 2009, Pazartesi 11:43
A A

Bursaspor Basın Sözcüsü Ferruh Nayman, Bursa halkının ve Bursaspor’a gönül verenlerin maddi ve manevi desteklerini beklediklerini, hedeflerinin her geçen gün büyüdüğünü söyledi.

Nayman, “Bursasporlular’dan ellerini taşın altına koymalarını istiyor, destek bekliyoruz. Bizim bu gün geldiğimiz sıralarda durabilmemiz için, gerek kurumsal, gerek özel yerler gereken desteği verdiği taktirde biz UEFA derken Şampiyonlar Ligi’ne bile gidebiliriz” dedi.

Birinci yarıyı bulundukları konumda bitirmeleri halinde takviyenin gerekli olacağını belirten Nayman, “Aksayan bir iki tarafımız var. Hocamız da zaman zaman dile getiriyor.

'KADRO BİRAZ DAHA GENİŞLEMELİ'

Kadromuz biraz daha genişlemeli, biraz daha aksayan yerlere takviye edilmeli diye düşünüyoruz. Geriye kalan haftalarda artık bu koltuktan kalkmayız. En fazla ikincilikten üçüncülüğe düşeriz. O yüzden de eğer böyle bir şans bize doğuyorsa, takımımıza takviye yapmamız gerekiyor” diye konuştu.

Çarşamba günü oynayacakları kupa maçını ve ardından hafta sonu deplasmanda Antalyaspor ile lig mücadelesini değerlendiren Nayman, “Güngören’i elemek zorundayız ve maçı alacağımızı düşünüyorum" dedi.

Emre KOŞAK/DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;