Bursa poster satıp ceza ödeyecek

Bursaspor, Diyarbakırspor maçı ardından aldığı 110 bin liralık cezayı ödeyebilmek için poster satışı yapacak

06 Ekim 2009, Salı 10:28
A A

Bursaspor - Diyarbakırspor maçında yaşananlar ile ilgili Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'ndan (PFDK), Yeşil-beyazlı kulübün aldığı 110 bin TL'lik ceza için taraftarlardan öneri geldi. Cezanın ödenmesi için Bursaspor posteri satılacak. 

YÖNETİMDEN ONAY ALDI
Geçtiğimiz hafta oynanan Bursaspor ile Diyarbakırspor arasındaki karşılaşmada yaşanan olaylarla ilgili PFDK'nın verdiği 110 bin TL'lik ceza için Bursaspor taraftarlarının oluşturduğu forum alanlarında, Bursaspor'un 2009-2010 sezonu için çektirmiş olduğu posterin uygun bir fiyatla Bursastore mağazalarında satılmasıyla oluşacak gelirin, alınan cezanın ödenmesi konusunda yardımcı olacağı düşünülerek proje geliştirildi. Bursastore'lardan sorumlu yönetici Selçuk Eren tarafından gündeme alınan proje yönetim toplantısında onay gördü. 

"TARAFTARLA GURUR DUYUYORUZ" 

Bursasporlu yönetici Selçuk Eren, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Taraftarlarımızın böyle bir projeyi düşünmeleri bizlerin ne kadar duyarlı bir gruba sahip olduğumuzun göstergesidir. Böyle düşünceli bir taraftar kitlesine sahip olduğumuz için gurur duyuyoruz. Geçtiğimiz hafta içinde takımımızın çektirmiş olduğu takım posterini uygun fiyatla satışa sunmak için çalışmalarımız başlamıştır" dedi. 

Emre KOŞAK - BURSA / DHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;