Bursa'da çiçekli karşılama

Bursa'da çiçekli karşılama

12 Ekim 2009, Pazartesi 10:13
A A

Ermenistan Milli Takımı'na Bursa'da çiçekli karşılama

Ermanistan Milli takımı, çarşamba günü Türk Milli takımı ile Bursa'da yapacağı 2010 Dünya Kupası Eleme Grubu son karşılaşması için bu sabah özel bir uçakla Burs'nın Yenişehir İlçesi'ne geldi. Burada çiçekle karşılanan kafile daha sonra kalacakları Holiday İnn Otel'e gittiler.

Türkiye ile Ermenistan arasında her iki ülke arasındaki diplomatik ilişkilerin tekrar başlaması için imzalanan protokolden sonra önemi daha da artan Bursa'da oynanacak Türkiye Ermenistan milli maçı için Bursa'da hazırlıklar sürdürülüyor. Çarşamba akşamı Bursa Atatürk Stadı'nda oynanacak 2010 Dünya Kupası Eleme Grubu'nun son karşılaşmalarında Türkiye-Ermenistan maçı için Ermenistan milli takımıda bu sabah saat 08.20'de özel bir uçak ile Bursa'nın Yenişehir Havaalanı'na geldi.

Ermenistan Futbol Federasyonu yöneticeri, Ermenistan A milli ve U-21 Milli takım oyuncuları, yöneticiler ve 12 gazeteciden oluşan yaklaşık 100 kişilik kafileyi TFF Genel Sekreter Vekili Ali Parlak federasyon yöneticilerini, Yenişehir Belediyespor Futbolcuları ise futbolculara çiçek vererek karşıladılar.

Kafile daha sonra maç saatine kadar kalıp hazırlıklarını sürdürecekleri Holiday İnn Otel'e gittiler. Ermenistan Milli takımı Çarşamba günü saat 21.45'te başlayacak karşılaşmanın hazırlıklarını saat 18.30'da kaldıkları otele 4 kilometre uzaklıkta olan Bursaspor'un Özlüce Tesisleri'nde sürdürecekler.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;