Bursa'da vahşet: Parçalanmış kadın cesedi bulundu

Bursa'da vahşet: Parçalanmış kadın cesedi bulundu

01 Mart 2011, Salı 12:33
A A

Bursa’nın merkez Nilüfer İlçesi’nde 20-30 yaşları arasında parçalanmış bir kadın cesedi bulundu. Bacakları olmayan göğüs kafesi kesilmiş, boynunda kesikler bulunan ceset, jandarmanın incelemesi sonrası otopsi için Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu’na kaldırıldı.

Merkez Nilüfer İlçesi’nde Deri Organize Sanayi’nin bulunduğu Badırga Köyü yakınlarında köylüler tarafından yarısı dere içinde bir kadın cesedi bulundu. Köylülerin haber vermesi üzerine olay yerine gelen jandarma ekipleri çevrede inceleme başlatırken, üzerinde giysi bulunmayan ceset yakınlarında kimliğinin belirlenmesine yaralayacak bir bulguya da rastlanmadı.

20-30 yaşlarında ve 10-15 gün önce dere kıyısına atıldığı sanılan kadının bacaklarının kesildiği, göğüs kafesinin kesildiği ve boynunda kesikler bulunduğu belirtildi. Belden aşağısı olmayan cesedin kesik bacakları çevrede bulunamadı. Ceset, ilk incelemenin ardından Bursa Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Olayla ilgili çok yönlü soruşturmaya başlandı.

CESET SEMA KARAKOCA'YA AİT DEĞİL

Adli Tıp Kurumuna götürülen cesedin teşhisi için ilk olarak 16 Şubattan bu yana kayıp olan Uludağ Üniversitesi öğrencisi 23 yaşındaki Sema Karakoca’nın ailesi çağrıldı. Adli Tıp Kurumuna gelen baba Mehmet Ali Karakoca, yaptığı incelemenin ardından, cesedin kızlarına ait olmadığını belirtti.

Cesetten alınacak örneğin, DNA testi için İstanbul Adli Tıp Kurumuna gönderileceği öğrenildi.

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;