Buse Terim'i kızdıran fotoğraf

Yaz aylarını tatil yaparak geçiren mutlu çift dün bazı gazetelerde yer alan 'Buse Terim kilo aldı' haberlerine ve sosyal medya da yapılan kötü yorumlara tepki gösterdi

19 Ağustos 2014, Salı 11:10
A A

A Milli Takım Teknik Direktörü Fatih Terim'in kızı Buse Terim 21 Mayıs 2014'te işadamı Volkan Bahçekapılı'yla evlenmişti. Yaz aylarını tatil yaparak geçiren mutlu çift dün bazı gazetelerde yer alan 'Buse Terim kilo aldı' haberlerine ve sosyal medya da yapılan kötü yorumlara tepki gösterdi. Buse Terim instagram hesabından şunları yazdı;

Şükürler olsun ki sağlığım ve huzurum yerinde. Bana bugün yapılan tüm o yorumları ve yapanları Allah'a havale ediyorum. Ben insanım, istediğim zaman kilo alırım, istediğim zaman veririm bu kendimden başka hiç kimseyi ilgilendirmez.

Ayrıca ben manken değilim, vücudumla para kazanmıyorum. İnsanların hayatlarında bazı dönemler olur kilo alırlar veya verirler.

Bunun hesabını veya sebeplerinin hesabını da kimse kimseye vermek zorunda değil aynada gördüğünüz kendinizden başka.

"Bu her insana yapıştırılan "kilolu", "zayıf", "kilo almış, vermiş" sıfatlarından buna göre yapılan yorumlardan ve insanların üzerinde bu konudan dolay yaratılan bu baskıyla insanları hastalığa kadar sürükleyen bu nefret dolu kemikleşmiş algıdan nefret ediyorum.

"Ben aynaya baktığımda o yorum yapanların gördüğü kadın olmadığımı biliyorum. Ve beni her zaman elimden tutan ve bana kendimi "kadın" gibi hissettiren bir adam var hayatımda.

Ben bugün yine buna, benliğime ve hayatta sahip olduklarıma şükrettim. Gerisine de güldüm geçtim. Siz de öyle yapın

Bu düğün çok konuşuldu...