Buse Varol: Alişan'ın kadın versiyonuyum

Magazin Turu: Alişan'ın sevgilisi Buse Varol ilişkisi hakkında ilk kez konuştu, Farah Zeynep Abdullah Ajda Pekkan'dan neden korktu? Hadise'den Aurelien Muller'e şok hamle ve daha neler neler... Bir türlü durulmayan magazin ortamında ise yaşananları takip etmek zorlaşıyor. Ama merak etmeyin PAZAR POSTASI kaçıranları Magazin Turu'na çıkarıyor. İşte Suna Akyıldız'ın hazırladığı Magazin Turu...

28 Ocak 2018, Pazar 10:48
A A

Alişan, nişanlısı Eda Erol'dan Eylül 2017'de ayrılmış, 'Dostlar Mahallesi' dizisinin setinde tanıştığı Buse Varol ile de üç ay önce aşk yaşamaya başlamıştı. Bu kez nişan yapmayacak ve sevgilisi ile 5 Mayıs'ta evlenecek.

Alişan uğursuzluk getirmesin diye oturacakları evi bile düğüne bir ay kala tutacak.

Buse Varol ilişkisi hakkında ilk kez konuştu: ''Alişan ile birbirimize çok benziyoruz. Ben onun kadın versiyonuyum. Birbirimizin ruh eşiyiz. Eğlenceli zaman geçiriyoruz.

Annem, Alişan'ı sanki yıllardır tanıyormuş gibi çok seviyor. Onun da annesi bana Alişan'ın kadın versiyonuyum değer veriyor

Herkes müstakbel kayınvalidemin zor bir kadın olduğunu söylüyor. Mutlaka vardır zorlukları. Bunu yaşayarak göreceğim''

AJDA'DAN KORKMUŞ

AJDA'DAN KORKMUŞ

Vizondaki 'Arif V 216' filminde Ajda Pekkan'ı canlandıran Farah Zeynep Abdullah, Süperstar'ın hayranı çıktı. Farah Zeynep Abdullah şöyle konuştu: 

''Ajda Pekkan'ı oynama fikri ilk başta beni ürküttü. Çünkü inanılmaz ve kusursuz bir kadın. Role hazırlanırken neredeyse tüm hayatını okudum. TRT arşivlerine girdim. Onun için yapılan belgesellerin hepsini izledim. Ajda Hanım beni çok beğenmiş. 'Sende kendimi gördüm''' DEDİ.

Hadise son albümündeki Sıfır Tolerans şarkısına Fransız manken Aurelien Muller ile klip çekmişti. Kamera önünde başlayan yakınlıkları, flörte dönmüş ama uzun sürmemişti. Aurelien Muller tekrar bir araya gelmek istediği Hadise'yi geçen hafta aramış. Paris'e davet etmiş. Hadise kibarca reddetmiş. Instagram'da takipten bile çıkarmış.

48 YILLIK SIR

48 YILLIK SIR

Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur’dan oluşan MFÖ, 1970'ten beri sahnede. Mazhar Alanson 48 yıllık sırlarını şöyle açıkladı: Egolarımızı ıslah ettik. Birlikte meşhur olalım istedik. Tartışsak bile uzatmıyoruz. Zaten birbirimize söz verdik; artık kavga da etmiyoruz.''  Özkan Uğur da ''48 yılda yaşadıklarımız film olur'' diye konuştu.

DİZİ YOK TİYATRO VAR

DİZİ YOK TİYATRO VAR

Erdal Beşikçioğlu bu sezon Bir Delinin Hatıra Defteri, Tüy Kalemler ve Woyzeck oyunları Tim Show Center'da sahneye çıkacak. Bu sezon ekranda yer almayacağını söyleyen Erdal Beşikçioğlu, ''Konuk oyuncu olacağım haberleri doğru değil. Tamamen tiyatroya odaklandım. Diğer yandan Mayıs’ta açılacak sanat okulumuz ile uğraşıyoruz'' diye konuştu.

ÇOCUK İÇİN HAZIRIM

ÇOCUK İÇİN HAZIRIM

Oyuncu Seda Bakan, 2014'te müzisyen Ali Erel ile evlenmişti.

Çok mutlu bir evliliği olduğunu söyleyen Seda Bakan ''Ailelerimiz artık bizden torun bekliyor. Çocuk sahibi olmak çok istiyorum. Anne olmaya hazırım. Bunun için doğru zamanın geldiğini düşünüyoruz. Ben evcimen bir kadınım'' dedi.

TABLOLARI SATTI SİPARİŞ ARTTI

TABLOLARI SATTI SİPARİŞ ARTTI

Oyuncu Hümeyra, 2011-2017 arasında yaptığı resimlerini 'Hümeyra'nın Kadınları' adıyla sergilemişti. Sergi dün bitti. 26 eserin hepsi satıldı. Hatta 10 sanatseverden sipariş aldı. Hümeyra, ''Bu kadar çok talep göreceğimi bilseydim, resme daha çok ağırlık verirdim'' diye konuştu.