Buzdolabında 4 çocuk cesedi bulundu

Konya'nın Kulu ilçesine bağlı Tavşançalı beldesinde, boş bir binada kullanılmayan buzdolabında yaşları 4 ile 11 arasında değişen 4 kardeşin cesedi bulundu

Buzdolabında 4 çocuk cesedi bulundu

Konya'nın Kulu İlçesine bağlı Tavşançalı Beldesi'nde, kullanılmayan sanayi tipi buzdolabında 4 kardeşin cesetleri bulundu. Çocukların oyun oynarken buzdolabına girdikleri, çıkamayınca da havasızlıktan öldükleri iddia edildi.

Tavşançalı Beldesi Uzunkuyu Mahallesi Ali Ağa Yaylasında çobanlık yapan Mehmet Üçer ve Nazmiye Üçer, oynayan çocukları 4 yaşındaki Saime, 7 yaşındaki Aynur, 10 yaşındaki Ozan ve 11 yaşındaki Ebru Üçer’in uzun süre ortalıkta göremeyince, aramaya başladı.

Aramaya Üçer çiftinin yakınları da katıldı. Arama sonunda 4 kardeşin cesetleri, saat 18.00 sıralarında boş bir binada kullanılmayan derin dondurucu özelliği olan sanayi tipi bir buzdolabının içinde bulundu.

Durum güvenlik kuvvetlerine bildirilirken, 4 kardeşin oynamak için buzdolabına girmiş olabilecekleri, çıkamayınca havasızlıktan öldükleri ihtimali üzerinde duruluyor. Soruşturma ayrıntılı olarak sürdürülüyor.