Çamaşırsız itiraf

Nejat İşler, fazlalık yaptığı için iç çamaşırı giymekten hoşlanmadığını söyledi

05 Eylül 2009, Cumartesi 11:40
A A

Berrak Tüzünataç ile aşk yaşayan Nejat İşler nev-i şahsına münhasırdır.Başkaları gibi oynamaz, riyakarlık yapmaz. İçi dışı birdir. Erol Avcı’nın yapımcılığını üstlendiği, Uğur Yücel’in yönettiği ‘Ejder Kapanı’nda Kenan İmırzalıoğlu, Ceyda Düvenci ve Berrak Tüzünataç ile başrolü paylayan Nejat İşler bir sırrını açıklamış.

Nejat İşler “Herkesin bir takıntısı vardır, ben de iç çamaşırı giymekten hiç hoşlanmam. Ne yapayım; fazlalık yapıyor, sıkılıyorum. Bu yüzden sette soyunurken epey zorlanıyorum. Kostüm değiştirmem gerekirse kendime kuytu köşeler arıyorum” demiş. ‘Kadınlar taciz ediyor’ Nejat İşler şöyle konuşmuş: “Eskiden kadınların ilgisinden hoşlanırdım; ama artık sıkılmaya başladım. Çünkü bir bara gidiyorsun, ciddi ciddi taciz ediyorlar. Başa çıkmak zor. Ben de artık tek başıma gezmiyorum. Yanımda ya çok sevdiğim bir dostum  ya da sevgilim oluyor. Hayatımda hiç kadın peşinde koşmadım. Koşan erkeklerden de hazzetmem”.

Nejat İşler, Ocak 2010’da vizyona girmesi beklenen yeni filmi ‘Ejder Kapanı’ için de “Uğur Yücel zaten kalite demektir. Güçlü bir ekibimiz var. Polisiye gerilim tadındaki filmin çok ses getireceğine inanıyorum” dedi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;