'Cana' geleceğine 'soğana' gelsin!

Adana'da çarpışan iki otomobilden biri soğan ekili tarlasına düşünce mahsulü zarar gören üretici, polise "Kimseden şikayetçi değilim, iyi ki kaza yapan arkadaşlara bir şey olmamış. Can daha önemli" dedi

31 Mart 2015, Salı 11:01
A A

Adana Yüreğir'de, D-400 karayolundan otomobiliyle Ceyhan istikametine giden Serkan T., önündeki Sedat D.’nin kullandığı otomobili sollamak istedi. Ancak arkasından gelen araç Serkan T.’yi sıkıştırınca direksiyon hakimiyetini kaybeden ve duramayan Serkan T., önündeki Sedat D.’nin kullandığı araca çarptı. Çarpma sonucu iki otomobil de yol kenarındaki soğan tarlasına doğru savruldu.

Serkan T.’nin otomobili soğan tarlasının içine girerek ekili mahsule zarar verirken Sedat D.nin otomobili tarlanın hemen yanı başında durdu. Bu arada Sedat T. yaralanarak olay yerine gelen ambulansla hastaneye kaldırıldı.

TARLA SAHİBİ ŞİKAYETÇİ OLMADI

Bu arada, tarla sahibi Mehmet Kurtoğlu’nun kardeşi yoldan geçerken ağabeyinin tarlasına otomobilin girdiğini görünce ağabeyini aradı. Kurtoğlu, tarlaya gelerek zarar olup olmadığına baktı. Otomobilin birisinin tarlaya girmesinden dolayı ekili soğanlarda zarar olduğunu gören Kurtoğlu’nun yanına olay yerindeki polisler geldi. Kurtoğlu, polise sürücülerden şikayetçi olmadığını söyledi. Kurtoğlu "Tarla ve mahsul önemli değil, arkadaşlara bir şey olup olmaması önemli. Cana geleceğine mala gelsin bu yüzden şikayetçi değilim" dedi.

İHA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;