Caner Toygar Survivor'a mı gidiyor?

Evlendirme programı ile şöhreti yakalayan Caner Toygar, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafla "Survivor'a mı gidiyor?" dedikodularını alevlendirdi

21 Kasım 2017, Salı 10:46
A A

Yıllar önce bardak kırma hareketiyle hafızalara kazınan damat adayı Caner Toygar, yıllar sonra izdivaç programında Berke ile evlenmişti.

Ancak işler Caner Toygar'ın istediği gibi gitmemiş ve eşi Berke ile ciddi sorunlar yaşamıştı.

ÖNCE 'ŞİDDET UYGULUYOR DEYİP' SONRA 'HAYIR UYGULAMIYOR' DEMİŞTİ

ÖNCE 'ŞİDDET UYGULUYOR DEYİP' SONRA 'HAYIR UYGULAMIYOR' DEMİŞTİ

Berke, Caner'in kendisine şiddet uyguladığını iddia etmiş, Caner ise bu iddiaları hem canlı yayında hem Instagram'da reddederek kendisini öldüreceğini bile söylemişti. Sonrasında ise Berke de ani bir dönüş yaparak 'Hayır şiddet yoktu' deyip ardından da Caner ile barışmıştı. Ancak barışmalarının hemen ardından bir kez daha ayrıldı ve eylül ayında boşanma kararı aldı.

Boşanma kararı alan Caner, yaptığı son paylaşım ile "Survivor'a mı gidecek?" sorusunu akıllara getirdi.

CANER SURVİVOR'A MI GİDİYOR?

CANER SURVİVOR'A MI GİDİYOR?

Caner, Instagram hesabından Survivor fotoğrafı paylaşıp "Her an her şey olabilir." diyerek kafaları karıştırdı. Caner'in Survivor'a katılıp katılmayacağı merak konusu oldu.

İŞTE CANER'İN O PAYLAŞIMI;

BU SENE ÇOK FARKLI OLACAK

BU SENE ÇOK FARKLI OLACAK

TV8'in fenomen yarışması Survivor bu sene bambaşka bir konseptle izleyici karşısına çıkacak. Yarışmada bir grup All Star ekibinden oluşurken diğer grup gönüllülerden oluşacak.

All Star'da yarışacak ilk isim ise Turabi olmuştu. Daha önce iki kez Survivor'a katılan ve ikisinde de şampiyonluğa ulaşan Turabi üçüncü kez Survivor'a gideceğini sosyal medya hesabından duyurmuştu.

Acun Ilıcalı, daha önce ilklere sahne olacak dediği Survivor 2018'in Gönüllüler takımının ilk yarışmacısıın ise Cumali Akgül olduğunu Beyaz Show'da açıklamıştı.

Acun Ilıcalı son olarak Sema Aydemir, Merve Aydın ve Nagihan Karadere'nin All Star'da yarışacağını duyurmuştu.

Geçen yıl  Survivor 2017 şampiyonu gönüllüler takımından Ogeday Girişken olmuştu.