'Canım çok acıyor'

Eren Talu kendisine boşanma davası açan Defne Samyeli'ne karşı dava açtı, hakaret etti. Ama alyansını da çıkarmadı. Önceki gece Beyoğlu'nda bir kulüpten çıkarken görülen Eren Talu ilginç açıklamalar yaptı

27 Ekim 2009, Salı 05:00
A A

BEYOĞLU GECELERİNDE GÖRÜLÜYOR

Mimar Eren Talu ile 2 kızının annesi Defne Samyeli’nin 14 yıllık evlilikleri 4 Ekim 2009 Pazar sabaha karşı 05.00 sularında büyük bir darbe aldı. Eren Talu o gece Beyoğlu’ndaki ‘Heaven 7’ adlı barda genç bir kadınla kaçamak yaparken görüntülendi. Defne Samyeli 1.5 milyon TL’lik boşanma davası açtı, eşine evden uzaklaştırma kararı çıkarttı. Eren Talu “Defne haysiyetsiz bir yaşam sürdü. Beni aldattı” iddiasıyla 500 bin TL’lik karşı dava açtı. Eşinin boşanma kararının ardından bunalıma giren Eren Talu önceki gece Beyoğlu’nda görüldü.

İHANETİ ŞİMDİ DE YALANLIYOR

Eren Talu “Hakkımda çok çirkin söylentiler ortaya atılıyor. Alkolik değilim. Eşim Defne’nin beni aldattığına dair en ufak bir şey söylemedim. O iddia bana ait değil. Ekonomik sorunlar yaşadığım doğru. Ama Defne’yi hâlâ seviyorum. Bakın alyansım duruyor. Alyansı boşansak da ömrümün sonuna kadar çıkartmayacağım. Canım çok acıyor” dedi. Eren Talu “Eşiniz Defne Samyeli’nin İsrail’de bir sevgilisi olduğunu iddia etmişsiniz doğru mu?” sorusunu şöyle cevapladı: Asla, yok böyle bir şey. Defne’yle başka sorunlarımız vardı. O zaten boşanmak istiyordu” dedi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;