Canlı yayında Tanem şoku!

a
a
Cumartesi, 29 Mayıs 2010 - 12:43


Canlı yayında Tanem şoku!

Kanal D'nin sevilen televizyon programı Beyaz Show, bu hafta anlamlı bir etkinliğe imza attı. Beyaz ile birlikte Mehmet Ali Birand, Ebru Gündeş, Saba Tümer, Rıdvan Dilmen, Acun Ilıcalı, Melis Birkan, Cem Davran ve Kıvanç Tatlıtuğ gibi birçok ünlü isim, Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı'na (TEGV) destek için bir araya geldi.

Programa katılan Acun Ilıcalı ise, Beyaz'ın sevgilisi Tanem ile telefon bağlantısı yaparak, ünlü şovmeni şaşırttı. Beyaz, kampanya kapsamında gönderilen SMS'lerin 60 bini bulması halinde Rıdvan Dilmen, Acun Ilıcalı ve Saba Tümer'den özel bir şey yapmalarını istedi. Bir süre sonra SMS sayısının 60 bini geçmesi üzerine Beyaz, "En azından üçünüzden ortak bir şarkı istiyorum" dedi.

Bunun üzerine Acun, "Sen sürpriz ve şaşırmak istemedin mi?" diye sordu. Beyaz'ın "Evet" demesi üzerine Acun, "Ben burada 'Yetenek Sizsiniz'i temsil ediyorum ve tek başıma olmak istemiyorum. Bu yüzden programa Tanem ile destek vermek istiyorum" diyerek telefonla Tanem'i aradı.

Beyaz'la aşk yaşayan Tanem'in telefonla canlı yayına bağlanması üzerine büyük şaşkınlık geçiren Beyaz, verdiği tepkilerle izleyenleri kahkahaya boğdu.

Beyazıt Öztürk-Tanem Sivar haberleri:

"BEYAZ'IN AŞKI BENİ GURURLANDIRDI"

BEYAZ HAYATININ AŞKINA YELKEN AÇTI!

3 MİLYONLUK BEYAZ ŞAŞIRTTI!

DHA