Cem'in sakalları kesildi

Münevver cinayetinin katil zanlısı Cem Garipoğlu hastaneye kaldırıldı. Cem'in sakallarının kesildiği görüldü

01 Ekim 2009, Perşembe 13:33
A A

Münevver Karabulut cinayeti tutuklusu Cem Garipoğlu, sabah saatlerinde Kartal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne getirildi. Röntgen bölümünde bulunan Garipoğlu'nun kemik yaşı tespiti için hastaneye getirildiği öne sürüldü

Etiler'de çöp konteynırına atılan sevgilisi Münevver Karabulut'u öldürdüğü suçlaması ile tutuklanan Cem G., kemik yaşının tespit edilmesi için çeşitli tetkikler yapılmak üzere Kartal Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirildi. Hastanedekiler, cezaevine götürülmek üzere araca bindirilirken Cem'e “katil” diye bağırdı.

Tutuklu bulunduğu Maltepe Cezaevi'nden getirilen ve herhangi bir saldırıyı önlemek için jandarma kıyafetleri giydirilen Cem G., saat 08.45'de, Başhekimlik binasından hastaneye alındı.

YUHALANDI
Bu sırada Cem'in hastanede bulunduğu duyuldu. Bazı hastane çalışanları, hasta ve hasta yakınları Cem'in naklinde kullandılan cezaevi aracının başında toplandı. Cem cezaevine götürülmek üzere araca bindirilmeden önce jandarmalar güvenlik için koridor oluşturdu. Cem'i yuhalayan göstericilerin cezaevi aracına yaklaşmasına izin verilmedi.

Burada yarım saat tutulan Cem, tekrar cezaevi aracına alındı ve 200 metre uzaklıktaki poliklinik binasına götürüldü. Cem öğleden sonra toplanacak olan sağlık kuruluna çıkarılacak.

Poliklinik binasında jandarma ve özel güvenlik görevlileri geniş güvenlik önlemi aldı. Bu yüzden hasta ve hasta yakınları giriş ve çıkışlarda zorluk yaşadı. Bu yüzden güvenlik görevlileri ile hasta ve yakınları arasında tartışmalar çıktı.

DHA

 

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;