Cendere'ye güvendi lüks evlere başladı

Ulus ve İstinye’de birçok proje yapan Seba İnşaat, kentsel dönüşümle yıldızı parlayan Ayazağa Cendere Vadisi’ne odaklandı.

27 Şubat 2017, Pazartesi 15:21
A A
Şirket, Vadi’de Seba Office Boulevard projesine devam ederken, Seba Flats evlerine de başladı.

Seba Flats, 202 lüks daire ve bir çarşı alanından oluşuyor. 13 katlı 2 blok şeklinde tasarlanan projenin her bir bloğunda 101 daire yer alıyor. Seba Flats’de 1+1’den 4+1’e dublekse kadar daireler var. Bu evler 2018 sonunda teslim edilecek. Fiyatları ise metrekare bazında 11 bin liradan başlıyor. Sosyal olanaklar arasındaysa; açık yüzme havuzu, fitness center, çocuk parkı yer alıyor. 

Cendere’ye değer katacak bir projeye imza attıklarını vurgulayan Seba İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Engin Keçeli, “Önümüzdeki dönemde Etiler, Ulus bölgesinde yeni konut projelerine başlayacağız” dedi.

YERLİ ALICI YURT DIŞINA KAÇIYOR

Engin Keçeli, istihdamdaki kötü gidişin turizmdeki kayıpların yansımalarından kaynaklandığını söyledi. Keçeli, "Aynı şeyi inşaatta yaşamamak için sektörü diri tutmak gerek. Bunun için devletin planlama yapması gerekir. yabancıyı Türkiye’ye çekecek düzenlemeler yapılırken, içerdeki konut alıcısını yurt dışına kaçırmaya başladık. Birçok lüks projeden daire alacaklar Londra gibi şehirlere gidip daire alıyorlar” dedi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;