Cennet'in Gözyaşları dizisi oyuncuları kimdir?

Herkes tarafından merakla beklenen yeni dizi 'Cennet'in Gözyaşları' 24 Eylül pazar akşamı ekranlara geldi. İlk bölümüyle izleyicinin beğenisini kazanan dizinin oyuncuları araştırılmaya başlandı. Peki Cennet'in Gözyaşları dizisi oyuncuları kimdir? İşte tüm detaylar... 

25 Eylül 2017, Pazartesi 12:00
A A

Merakla beklenen yeni dizi Cennet'in Gözyaşları 24 Eylül pazar akşamı ATV'de yayınlandı. Dizi, annesi tarafından terk edilen Cennet isimli bir genç kızın duygu dolu hayat hikayesine odaklanıyor. İşte daha ilk bölümüyle izleyicilerin beğenisini kazanan dizinin oyuncuları... 

Esra Ronabar - Arzu Soyer

Esra Ronabar - Arzu Soyer

Esra Ronabar'ın canlandırdığı Arzu Soyer karakteri son derece cazibeli, hırslı ve sezgileri kuvvetli bir kadındır. Yaşadığı acı travma, hayata ve kendine duyduğu öfke, bastırmaya çalıştığı duyguları ve unutmaya çalıştığı geçmişi, Arzu'nun hayatta tam anlamıyla mutlu olmasına hep engel olmuştur. Bu yüzden gerçek anlamıyla mutlu olmayı beceremediği için hep doyumsuzdur. Daha başarılı, daha çok güç, daha çok takdir edilmek, içindeki boşluğu doldurmak adına hep daha fazlasını ister hale gelmiştir.

Almila Ada - Cennet Yılmaz

Almila Ada - Cennet Yılmaz

Almila Ada tarafından hayat verilen Cennet Yılmaz, dizinin esas karakteridir.

Üniversiteden birincilikle mezun olmuş, başarılı, azimli, çok zeki bir kızdır. Üstelik çok da güzeldir. Genelde canlı, enerjik, neşeli görünür.

Berk Atan - Selim Arısoy

Berk Atan - Selim Arısoy

Yakışıklı oyuncu Berk Atan'ın canlandırdığı Selim Arısoy, genç yaşta iş alanında önemli başarılara imza atmış yakışıklı bir adamdır.

Çalışkan karizmatik, duygusal, güvenilir, dürüst ve ahlaklı biridir. Sakin bir yapısı vardır. Giyim kuşamına özen gösterir.

Hazım Körmükçü - Mahir Soyer

Hazım Körmükçü - Mahir Soyer

Hazım Körmükçü'nün canlandırdığı Mahir Soyer, Soyer ailesinin ilk oğludur. Sema'nın ilk göz nuru ve Rıza'nın kurduğu imparatorluğunda baş veliahtıdır. Duygusal bir adamdır. Özgür bir ruha sahiptir.  

Yusuf Akgün - Orhan Soyer

Yusuf Akgün - Orhan Soyer

Başarılı oyuncu Yusuf Akgün'ün hayat verdiği Orhan Soyer karakteri; Soyer ailesinin, uçarı, ilk bakışta sorumsuz gibi görünen ama pratik çözümlerle iş bitiren enerjik ve yakışıklı oğludur.

Giyimine, dış görümüne son derece önem verir. Lükse ve spor arabalara düşkündür. Kadınlarla arası çok iyidir. Kalıcı ilişkilerin peşinde değildir.

Zehra Yılmaz - Melisa Soyer

Zehra Yılmaz - Melisa Soyer

Zehra Yılmaz tarafından canlandırılan Melisa Soyer, Soyer ailesinin biricik güzel kızı, gözbebeğidir. Anne babası tarafından son derece şımartılarak büyütülmüştür.

Mahir'in kızına düşkünlüğü her kız babası gibidir ama Arzu'nun Melisa'ya düşkünlüğü başkadır. Dışa dönük, arkadaş canlısı, gezmeyi, eğlenmeyi, hayatı seven bir kızdır. Kıskanç ve bencildir.