Chelsea ve Mourinho Türkiye'ye geliyor

Beşiktaş önümüzdeki sezon öncesi müthiş bir hamle yaptı, dünya devi ile prensip anlaşması sağladı

09 Nisan 2015, Perşembe 17:29
A A

Beşiktaş, yeni sezonda maçlarını oynamayı planladığı Vodafone Arena'da tarihi bir açılış töreni düzenlemeyi planlıyor. Bir süredir dünyanın önde gelen kulüpleri ile görüşme halinde olan Fikret Orman ve ekibi, İngiliz devi Chelsea ile anlaşma sağladı.

YÖNETİM OLUMLU YANIT ALDI

Fanatik'ten Orhan Yıldırım'ın haberine göre Demba Ba transferi ve sonrasında kurulan sağlam ilişkilerin ardından Chelsea ile çeşitli transferler için de görüş alışverişinde bulunan Beşiktaş Yönetimi, stat açılışı konusunda prensip anlaşması sağladı. İngilizler'i tarihi tören için Türkiye'ye davet eden yönetim kurulu, olumlu yanıt aldı. Stadın açılış tarihinin belirlenmesinin ardından Jose Mourinho önderliğindeki Maviler'in İstanbul'a geliş proramı da netleşecek.

SOMA İÇİN BULUŞMUŞLARDI

Hatırlanacağı üzere geçtiğimiz yıl Soma'da yaşanan maden faciası sonrası Beşiktaş, Fenerbahçe ve Chelsea'nin katılımıyla yardım turnuvası düzenlenmiş ve organizasyonun geliri, maden faciasında yaşamını yitiren işçilerin ailelerine bağışlanmıştı.

Beşiktaş yönetiminin, Chelsea hamlesiyle sınırlı kalmayacağı ve Dolmabahçe'de yıllar boyunca unutulmayacak bir tören gerçekleştirmek için taraftarına birçok sürpriz yapacağı kaydedildi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;