Chelsea'den Arda'ya teklif

Chelsea, önceki gün sarı-kırmızılı kulübe Arda'nın transferi için 14 milyon Euro'luk resmi teklif sundu

25 Haziran 2011, Cumartesi 14:33
A A

Transferde üst üste gelen kötü haberler nedeniyle zor günler geçiren  Galatasaray bir şok da  Arda Turan konusunda yaşıyor. Bir süredir milli futbolcu ile ilgilenen  Chelsea, önceki gün sarı-kırmızılı kulübe 14 milyon Euro'luk resmi teklif sundu.

KALACAĞINI SÖYLEMİŞTİ

Daha önce  Galatasaray'da kalacağını açıklayan genç yıldızın da bunun üzerine İngiltere'ye gitmek istediğini yönetime bildirdiği öğrenildi. Transferde tüm planlarını Arda'nın takımda kalması üzerine yapan  Galatasaray yönetiminin milli futbolcuyu ikna turlarına yeniden başlaması bekleniyor.

CHELSEA'YE HAYIR DENMEZ Kİ!

Arda'nın menajer Ahmet Bulut ile bir araya geldiği ve "Böyle bir fırsat insanın ayağına her zaman gelmez. Fatih hoca takımda kalmamı çok istiyor ama  Chelsea'ye hayır denmez ki" ifadesini kullandığı öğrenildi.

Chelsea'nin genç yıldıza olan bu yakın ilgisinde, yakın zamanda futbol direktörlüğüne getirilmesi beklenen Milli Takım Teknik Direktörü Hiddink'in büyük rolü olduğu belirtiliyor.

YÖNETİM KRİZE GİRER

Transfer çalışmalarına 1 ay önce başlamasına rağmen henüz kale, orta saha ve forvete takviye yapamayan  Galatasaray'ın Arda'nın da gitmesi halinde büyük bir krize gireceği belirtiliyor. Yönetim bu nedenle milli futbolcunun kalması için her yolu deneyecek.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;