CHIP Online sinemaya gidiyor!

"Fırtınanın İçinde" filmini herkesten önce izlemek istiyorsanız hemen tıklayın, yerinizi ayırtın!

15 Ağustos 2014, Cuma 10:23
A A

Zaman zaman gerçekleştirdiği özel gösterimlerle takipçilerini buluşturan CHIP Online yeni bir özel gösterimle karşınızda. Warner Bros. Pictures'dan Fırtınanın İçinde / Into The Storm özel gösterimine hazır mısınız?

Özgün senaryosu ile göz kamaştıran, 22 Ağustos'ta gösterime girecek olan Fırtınanın İçinde / Into The Storm'un özel gösteriminde bir araya geliyoruz. 

Tıklayın, kaydınızı yaptırın

Kayıt olmak son derece kolay. Adınız soyadınızı ve cep telefonunuzu surun@chip.com.tr adresine göndermeniz yeterli! Göndereceğiniz e-postanın konu bölümüne CHIP Online sinema keyfi yazmanızı rica ediyoruz.

Sadece 90 şanslı CHIP Online takipçisinin bir arkadaşı ile beraber katılacağı özel gösterimimiz  21 Ağustos 2014 Perşembe akşamı saat 19:30 seansında, Cinemaximum Trump'ta gerçekleştirilecektir. Tarih ve zaman size uyuyorsa, hemen tıklayın ve kaydınızı yaptırın, şanslı 90 CHIP Online takipçisinden biri olma imkânını yakalayın!

Film hakkında ayrıntılı bilgileri www.firtinaninicinde.com adresinden alabilirsiniz. Film, 22 Ağustos'ta vizyona girecektir!

Tıklayın, kaydınızı yaptırın

Kayıt olmak son derece kolay. Adınızı, soyadınızı ve cep telefonunuzu surun@chip.com.tr adresine göndermeniz yeterli! Göndereceğiniz e-postanın konu bölümüne CHIP Online sinema keyfi yazmanızı rica ediyoruz.

© 2014 Warner Bros. Entertainment. All rights reserved


Fırtınanın İçinde nasıl bir film?

New Line Cinema ile Village Roadshow Pictures aksiyon yüklü afet filmi "Into the Storm/Fırtınanın İçinde"yi sunar. Filmin yönetmenliğini Steven Quale ("Final Destination 5"), yapımcılığını ise Todd Garner ("Zookeeper", "Knight and Day") gerçekleştirdi.

Sadece birkaç saat içinde, Silverton şehri o güne dek gördükleri en öfkeli hortumların benzersiz saldırısıyla harabeye döner. Tüm şehir ani değişimler gösteren, ölümcül siklonların insafına kalmıştır; üstelik fırtına takipçileri daha en kötüsünün gelmediğini öngörmektedirler. Çoğu insan sığınacak bir yer ararken, bazıları hortuma doğru koşarak, bir fırtına takipçisinin hayatta bir kez ele geçecek çekim fırsatı için ne kadar ileri gidebileceğini sınarlar.

Profesyonel fırtına takipçilerinin, heyecan peşindeki amatörlerin ve cesur şehir sakinlerinin bakışıyla ve lensleriyle anlatılan "Into the Storm/Fırtınanın İçinde" sizi doğrudan fırtınanın gözüne fırlatarak Doğa Ana'nın en aşırı hâlini deneyimlemenizi sağlıyor.

"Into the Storm/Fırtınanın İçinde"nin başrollerinde Richard Armitage ("The Hobbit: An Unexpected Journey", "The Hobbit: The Desolation of Smaug"), Sarah Wayne Callies (TV dizisi "The Walking Dead"), Matt Walsh ("Ted"), Alycia Debnam-Carey ("Where the Devil Hides"), Arlen Escarpeta ("Final Destination 5"), Max Deacon ("Hatfields & McCoys"), Nathan Kress (TV dizisi "iCarly"), Jeremy Sumpter ("Soul Surfer", TV programı "Friday Night Lights"), Kyle Davis ("Friday the 13th") ve Jon Reep ("Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay") yer alıyor.

Quale filmi John Swetnam'in senaryosuna dayanarak yönetti. Filmin yönetici yapımcıları Richard Brener, Walter Hamada, Dave Neustadter, Mark McNair, Jeremy Stein ve Bruce Berman.

Quale'in kamera arkası yaratıcı ekibi "Final Destination 5"teki çalışma arkadaşlarının çeşitli üyelerini kapsıyor: Görüntü yönetmeni Brian Pearson, yapım tasarımcısı David R. Sandefur, kurgu ustası Eric Sears, besteci Brian Tyler ve kostüm tasarımcısı Kimberly Adams (kendisi "Chronicles of Narnia" filmlerinin yardımcı kostüm tasarımcısıdır).

New Line Cinema, Village Roadshow Pictures işbirliğiyle, bir Broken Road yapımı olan "Into the Storm/Fırtınanın İçinde"yi sunar. Filmin dağıtımını bir Warner Bros. Entertainment kuruluşu olan Warner Bros. Pictures, seçili bölgelerde ise Village Roadshow Pictures gerçekleştirecek.

Kaynak: CHIP Online

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;