Önceki Fotolar

Chloe Ayling kaçırılmıştı! Rehin tutulduğu yatağın görüntüleri ortaya çıktı! Chloe Ayling kimdir?

İngiliz manken Chloe Ayling'in geçen hafta kendisini kaçırmakla tehdit ettiğini söyleyip mahkemeye verdiği Lukasz Herba ile el ele çekilmiş görüntüleri ortaya çıkmıştı. Chloe Ayling'in rehin olarak tutulduğu çiftlik evindeki yatağın görüntüleri de ortaya çıktı. Peki Chloe Ayling kimdir? İşte Chloe Ayling ile ilgili tüm detaylar...

09 Şubat 2018, Cuma 08:50 Son Güncelleme: 20 Şubat 2018, Salı 10:04
A A

Görüntüler bugün mahkemede delil olarak sunuldu. Mahkemeye sunulan bazı görüntülerin geçen sene Torino sokaklarında çekildiği açıklandı.

Chloe Ayling'in annesi mahkemede Herba'nın kızına uyuşturucu vererek arabasının arkasına attığı görüntüleri gördüğünü iddia etti.

İddialara göre Herba Chloe'yu beş gün sonra serbest bıraktı ama sonra telefon açarak 50000 bitcoin istedi. Eğer vermezse kendisini ve ailesini öldürmekle tehdit etti. Ayrıca polise de özellikle kaçırılmadığını belirtmesini emretti.

Mahkemede Ayling'in fiziksel şiddete maruz kaldığı, ketamin verilerek uyuşturulduğu belirtildi.

CHLOE AYLİNG KİMDİR? İngiliz model Chloe Ayling sansayonel yaşamıyla tanınıyor. Daha henüz 20 yaşında. Instagram'daki takipçi sayısı ise kaçırılma olayından sonra 290.000 kişi arttı.

Lukasz Herba'nın Black Death adlı kaçırma eylemleri düzenleyen bir grubun üyesi olduğu belirtildi.

Chloe İtalya'daki mahkemeden evine döner dönmez Instagram'dan üstsüz fotoğrafını paylaşmıştı.

İtalya'da devam eden mahkemede ise dün yeni gelişmeler yaşandı. Mahkemede jüriye Chloe Ayling'in rehin tutulduğu çiftliği polislere gezdirme görüntüleri izletildi.

İşte Chloe Ayling'in rehin tutulduğu evde yattığı yatak...