CHP, BDP ile barışıyor

CHP, siyasi partilerle Kurban Bayramı'nın 2. günü bayramlaşacak. CHP, önceki bayramlarda bayramlaşma programında yer almayan BDP ile bu yıl ilk kez bayramlaşacak

CHP, BDP ile barışıyor

CHP Genel Sekreteri Süheyl Batum’un verdiği bilgiye göre CHP, siyasi partilerle bayramlaşmayı bayramın ikinci günü 9.25-12.25 saatleri arasında gerçekleştirecek.

CHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Çetin, CHP Genel Başkan Yardımcısı İsa Gök ve PM Üyesi Nuran Yıldız, sekiz siyasi partiyi ziyaret edip parti yöneticileriyle bayramlaşırken, CHP Genel Başkan Yardımcısı Melda Onur, CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce ve CHP Ankara Milletvekili Zekeriya Akıncı da siyasi parti yöneticilerini CHP Genel Merkezi’nde kabul edecek.

Partilerle bayramlaşma sırasıyla DSP, AKP, BBP, Saadet Partisi, BDP, Demokrat Parti, İşçi Partisi ve MHP ile yapılacak. Örgütle bayramlaşmayı ise Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu Paris’te Sosyalist Enternasyonal toplantısına katıldığı için Genel Sekreter Süheyl Batum ve Ankara’da bulunan Genel Başkan Yardımcıları yapacak.

Örgütle bayramlaşma CHP Genel Merkezi lobisinde bayramın ikinci günü saat 13.00-14.00 aranda yapılacak.

(A.A.)