CHP TV üzerinden de yayında

CHP 30 Mart seçimlerinde internet üzerinden de oy toplamak istiyor

03 Mart 2014, Pazartesi 19:52
A A

Partinin resmi internet sitesi www.chp.org.tr sitesinde Kemal Kılıçdaroğlu ve diğer partililerin açıklamaları sürekli güncelleniyor. Ayrıca bugün de internet sitesinde web tv açıldı.

webtv.chp.org.tr sitesinde CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun o gün gittiği ildeki mitingi, röportajları yayınlanıyor. CHP web tv yayınına neden ihtiyaç duyduğunu da açıklayan bir basın bülteni gönderdi. Açıklama şöyle:
Cumhuriyet Halk Partisi'nin halka erişimi için zaten sınırlı olan kanalların bizzat iktidar partisi tarafından engellendiği malumunuzdur. Sesimizi daha geniş kitlelere ulaştırabilmek için Cumhuriyet Halk Partisi - WebTV uygulaması başlatılmıştır.

Partimizin düzenlediği mitingleri ve grup toplantılarını, bundan böyle www.chp.org.tr ana sayfasındaki CHP - WebTV linkinden ya da doğrudan webtv.chp.org.tr adresinden izleyebilirsiniz.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.