'Ciddi Bir Adam' Filmekimi'nde yok

İstanbul Kültür Sanat Vakfı'nın düzenlediği Filmekimi'nde program değişikliğine gidildi

03 Ekim 2009, Cumartesi 14:22
A A

İstanbul Kültür Sanat Vakfı'ndan yapılan açıklamaya göre, CNBC-e, Radikal gazetesi ve Radyo Eksen sponsorluğunda düzenlenen Filmekimi, 17-25 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

CİDDİ BİR ADAM'DA KOPYA SORUNU

Aralarında ödüllü filmler ve merakla beklenen son yapıtların bulunduğu 23 film, Beyoğlu Emek ve Cinebonus Maçka G-mall sinemalarında seyirci ile buluşacak. Programdan Joel ve Ethan Coen kardeşlerin yönettiği "Ciddi: Bir Adam/A Serious Man" adlı film, kopyasındaki teknik sorun nedeniyle çıkarıldı. Bu film yerine Filmekimi galaları kapsamında gösterilecek 3 filme ek seans konuldu. Bu üç filmin biletleri de GALA fiyatı olan 15 liradan satılacak.

BİLETLER SATIŞTA

Filmekimi biletleri bugün itibarıyla Biletix satış sistemi ve Emek Sineması gişelerinde satışa çıktı. Hafta içi gündüz seanslarındaki (11.00, 13.30, 16.00) indirimli fiyat uygulaması bu yıl da devam ediyor, biletler 3,5 liradan satışa sunuldu.

Hafta içi 19.00 seansları ve hafta sonu tüm seanslarda biletler tam 12 lira, indirimli 8 lira olacak. Filmekimi galalarının (saat 21.30) bilet fiyatları ise 15 lira olarak belirlendi.

AA

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;