Cinayet ve intihar bir arada

Gaziantep'te bir süredir eşinden ayrı yaşayan kişi, eşini öldürdükten sonra intihar etti

14 Eylül 2010, Salı 21:59
A A

Bir süredir eşinden ayrı yaşayan ve Yeditepe Mahallesi’nde kiraladığı evde oğlu ile birlikte yaşayan Nadide Şahin (31), adliye servisinden inip evine gittiği sırada eşi Mehmet Levent Şahin (34) ile karşılaştı. Mehmet Levent Şahin bir süre konuştuktan sonra eşini zorla ticari taksiye bindirerek kaçırdı.
 

Bu sırada Nadide Şahin’in zorla bir araca bindirilerek götürüldüğünü gören dayısı Ahmet Demir, durumu 155 Polis İmdat hattına bildirdi.
 

Bunun üzerine harekete geçen Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet ve Gasp Büro Amirliği ekipleri Mehmet Levent Şahin’in Güvenevler Mahallesi Büdeyri Sokak’taki evine geldi.

VURUP İNTİHAR ETTİ

Evde kimsenin olmadığını gören ekipler kapıyı kırıp içeri girdiklerinde bir odada Nadide Şahin’in göğsünden, yatak odasında da Mehmet Levent Şahin’in başından vurulmuş şekilde cansız bedenini buldu.
 

Cesetler,incelemenin ardından otopsi için Gaziantep Avukat Cengiz Gökçek Devlet Hastanesine kaldırıldı. Kocanın öğrenci servis şoförlüğü, kadının ise Gaziantep Adliyesinde Sulh Hukuk Mahkemesinde katip olarak görev yaptığı, karı kocanın bir süre önce şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanma davası açtıkları öğrenildi.
 

Soruşturma sürdürülüyor.
 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;