Cinnet getiren baba ailesini katletti!

Konya'da satış yapmak için gittiği pazardan dönen Yusuf Aydın ve kardeşi Mücahit Aydın'ın, evde babası Ahmet Aydın, annesi Emine Aydın ve kız kardeşi Tuğba Aydın'ın cesetlerini bulmasının ardından olayın ayrıntıları ortaya çıktı

Cinnet getiren baba ailesini katletti!

Olay, bugün saat 10.15 sıralarında meydana geldi. Pazarcılık yapan 17 yaşındaki Yusuf Aydın ve 12 yaşındaki kardeşi Mücahit, 05.00 sıralarında satış yapmaya gittikleri Beyşehir İlçesi’nden evlerine döndüklerinde, babası Ahmet Aydın ve annesi Emine Aydın’ı bir odada, kız kardeşi Tuğba Aydın’ı da diğer odada hareketsiz yatarken buldu.

Polisin yaptığı incelemede borç yüzünden cinnet geçiren Ahmet Aydın’ın, eşi ve kızını  çamaşır ipiyle boğarak öldürdükten sonra bileğini kesip intihar ettiği kanaatine varıldı.

>>>KONYA'DA DEHŞET EVİ

KABLO YÜKLÜ TIR’DAKİ PATLAMADA YARALANDI

Polisin yaptığı araştırmada, bir nakliye firmasında şoför olarak çalışan Ahmet Aydın’ın, geçen 30 mayıs günü kullandığı kablo yüklü TIR ile Konya- Adana karayolu Ereğli İlçesi yakınlarında bir tesiste mola verdiği sırada, araçtaki 2 piknik tüpünden sızan gaz nedeniyle patlama meydana geldiği, aracın kabin ve dorsesinde hasar oluştuğu ve Aydın’ın da vücudunda yanıklar oluştuğu ortaya çıktı.

Ambulans helikopterle Samsun’a götürülen ve orada gördüğü tedavi ardından taburcu olan Ahmet Aydın’ın, yaklaşık 4 gün önce evine döndüğü belirtildi.

Ahmet Aydın ve eşi Emine Aydın’ın bugün saat 05.00 sıralarında pazarcılık yapan oğulları Yusuf Aydın ve Mücahit Aydın’ın, satış yapmak için Beyşehir İlçesi’ndeki semt pazarına uğurladığı belirtildi.

EŞİNİ ÇAMAŞIR İPİYLE ÖLDÜRMÜŞ

Ahmet Aydın’ın çocuklarını uğurlarken de eşi Emine Aydın’a, "TIR’daki patlama nedeniyle 500 bin lira borç oluştu. Bu borcu nasıl ödeyeceğiz" diye sohbet ettiği belirtildi. Çocukları uğurladıktan sonra salondaki yer yatağına tekrar yatan Ahmet Aydın’ın, cinnet geçirip önce çamaşır ipiyle yanında yatan eşi Emine Aydın’ı boğarak öldürdüğü saptandı.

Aydın’ın, daha sonra odasında uyuyan Anadolu İmam Hatip Lisesi 2’nci sınıf öğrencisi kızı Tuğba Aydın’ı da boğazını doladığı ipi sıkıp boğarak öldürdüğü tespit edildi. Yatağına dönen ve solak olan Aydın’ın, bıçakla sağ bileğini kesip, yorganı da üstüne örterek intihar ettiği ortaya çıktı.

CESETLER MORGA KALDIRILDI


İntihar eden Ahmet Aydın ile boğarak öldürdüğü eşi Emine ve kızı Tuğba’nın cesetleri otopsi için Seydişehir Devlet Hastanesi Morguna kaldırıldı.

Anne, baba ve kız kardeşinin cesedini bulan Yusuf Aydın da sinir krizi geçirdi. Katliam haberini alıp eve gelen ve sinir krizi geçiren yakınlarına sağlık görevlileri müdahalede bulundu.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

DHA