Önceki Fotolar

Cinsellikle ilgili dile getirilmeyen 11 gerçek 

Cinsellikle ilgili hep düşündüğümüz ama dile getirmekten kaçındığımız gerçekler neler merak ediyor musunuz? İşte dilimizin ucuna gelen ama söylemekten kaçındığımız seks gerçekleri...

07 Şubat 2018, Çarşamba 12:14
A A

Ön sevişme önemlidir.  Kimsenin sizi aksine inandırmasına izin vermeyin. Bazen atağa geçmeden önce ısınmanız gerekir. Bazen yavaş ilerlemek daha eğlenceli bile olabilir.  

Vücudunuz hakkında olumsuz bir yorumda mı bulundu?  Ona hemen postayı koyun! Evinizden çıkmasını isteyin ve asla arkanıza bakmayın!  

Bebek gibi konuşmak yasak!  Neden olgun bir adam (veya siz)bebek gibi davranmak istesin? Yaşınıza uygun, iç gıcıklayıcı cümleler kurarak ona yol gösterin.  

Seks eğlencelidir.   Komik sesler, eğlenceli suratlar ve tehlikeli pozisyonlar… Komik bir duruma düştüğünüzde birlikte gülebilirseniz asla garip bir ortam oluşmayacaktır.  

Çoraplarınızı unutmayın! Eğer tüm kıyafetlerinizi çıkardıysanız çoraplarınızı unutmayın. Seks sırasında çorap görmek hiç seksi değildir! Fazla düşünmeyin, hemen çoraplarınızı çıkarın! Ertesi sabah nereye koyduğunuzu bulmak için ararsınız.  

Ne istediğinizi söylemezseniz, asla sahip olamazsınız.  Yatakta istediğiniz gibi davranmıyor diye şikayet etmeyin. İsteklerinizi dile getirmelisiniz. Karşınızdaki zihin okuyabiliyor mu? Öyleyse onu hiç bırakmayın.  

Sarılmak güzeldir ama... Seks sonrası sarılmak güzeldir ama sıcak havalarda yatağın farklı uçlarında uyumak da normaldir. Sabah uyanıp bütün gece birbirinize sarılmadan yattığınızı fark ederseniz üzülmeyin.  

Gizlice kaçmayın.  Özellikle de partnerinizi bir daha görmeyi planlıyorsanız! Kaba bir davranış, ayrıca yatıya kalmak her zaman eğlencelidir.  

Baş ağrısının ilacı. Dünden kalma baş ağrısının en iyi ilacı sabah seksidir. Özellikle de ardından kahve ve kahvaltı geliyorsa…  

Dürüstlükten taviz vermeyin.  Hoşlandığınız ya da hoşlanmadığınız şeyler hakkında çekingen davranmayıp eşinize bunları dürüstçe söyleyin. Mutluluğun sırrı biraz da buradan geçiyor. 

Bütün kuralları göz ardı edin. İçinizden geldiği gibi davranın!