Çirkin ayaklı ünlüler

Dünyaca tanınmış ünlüler güzellikleri ve çekicilikleriyle onları sevenler tarafından ilgiyle izlenir ve yaptıkları merakla takip edilir. Peki pek görmediğimiz ayakları sizce nasıldır?

08 Ocak 2018, Pazartesi 21:00
A A
Beren Saat

Beren Saat

Beren Saat'in ayakları üzerine bir dönem tartışma bile oldu. Saat'in 6 parmaklı olduğu iddia edildi günlerce bu konu konuşuldu. Gerçek ise bir çekimde ortaya çıktı. Saat'in 5 parmağı var... 

Angelina Jolie

Angelina Jolie

Her güzelin bir kusuru olur" lafının dünyadaki temsilcisi gibi Angie bu ayakları üzerinde Ama tüm bunlara rağmen Angie, yıllandıkça güzelleşen bir kadın ve yardımseverliği tüm dünya tarafından biliniyor ve o iyi bir anne.

Burcu Esmersoy

Burcu Esmersoy

Güzel fiziğiyle dikkat çeken Burcu Esmersoy'un ayakları da sosyal medyada bolca konuşulmuştu. Her güzelin bir kusuru var, Esmersoy'unki de ayakları galiba. 

Kim Kardashian

Kim Kardashian

Her yaptığı olay olan isimlerden biri de Kim Kardashian. Daha çok ön plana kalçalarıyla çıkan sanatçının ön planda tutmak istemediği de kuşkusuz kalın ayak bilekleri be biçimsiz parmakları.  Tabi onu seyredenler başka noktalara odaklandığı için ayaklarına dikkat edenlerin sayısı oldukça az. 

Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı

Gezmelere doyamayan Subaşı'nın belli ki ayaklarında derman kalmamış. Subaşı zamanında yaptığı bir ayak paylaşımıyla büyük eleştiri almıştı.

Adriana Lima

Adriana Lima

Fiziği ve güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakan Adriana Lima'nın ayaklarını görenler tam bir hayal kırıklığı yaşadı.

Instagram'ın hikaye bölümünden ayaklarını paylaşan Adriana Lima'nın ayakları güzelliğine gölge düşürdü. Deniz Akkaya bu anı kaçırmadı ve bu notla paylaştı.

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston

Jennifer Aniston'ın ayaklarını biz de gördüğümüz şok geçirmiştik ve bunun bir şaka olmasını dilemiştik ama gerçekti bu. Evet Aniston meğer aşağılarda bir yerlerde oldukça damarlı ve büyük ayaklarını bizlerden saklıyormuş. 

Ivana Sert

Ivana Sert

Türkiye'nin en çok beğenilen kadınlarından biri olan İvana Sert'in ayakları, takipçileri tarafından geçer not alamadı. Takipçileri tarafından yoğun eleştirilere ve sert yorumlara maruz kalan ünlü modacı; ayaklarının çok çirkin olduğu, bakıma ihtiyaç duyduğu ve sürekli topuklu ayakkabı giymesinden ötürü ayaklarının yapısını bozduğu yönünde yorumlar aldı.

Kate Moss

Kate Moss

Kate Moss'un ayaklarını ilk gördüğümüzde o gün bu gündür kendimize gelemedik. Böylesine güzel bir kadının ayakları böyle olamaz dedik. Ama Moss'un ayakları bir mengenede sıkıştırılmış gibiydi 

Demet Akalın

Demet Akalın

Akalın'ın ayaklarına söyleyecek pek de söz yok! Zaten gündem de o kadar kaldı ki bu ayaklar yoruma gerek bırakmadı.

Penelope Cruz

Penelope Cruz

Katıldığı bir programda sunucu; "Ayaklarının çirkin olduğunu söylemiştin" dedikten sonra Penelope çok bozulmuştu ve "Hayır, hayır, hayır" diyerek araya girmişti. Şaşkın ve kızgındı. Penelope Cruz kendini şöyle savunmuştu: "Bir balet olarak uzun süre ayak parmaklarımı hissetmedim, ama ayaklarım normal"