Çivili sopayla dövdüler

Gece kız arkadaşını evine bıraktıktan sonra parktan geçen gence, 5 kişi önce selam verdi sonra ucu çivili sopalarla saldırdı. Eşkıyalar, genci öldüresiye dövdü

26 Ekim 2009, Pazartesi 05:00
A A

GRUP HÂLİNDE GELDİLER

Olay, Bursa Yıldırım’da önceki gece meydana geldi. Bir kafeteryada garson olarak çalışan Müjdat Uçar (26) önce kız arkadaşını evine bıraktı. Müjdat Uçar daha sonra evine gitmek üzere Osmangazi Parkı’ndan geçiyordu ki karşısına 5 kişi çıktı. Müjdat Uçar’ın tanımadığı, daha önce hiç görmediği 5 kişi önce selam verdi. Müjdat Uçar grubun selamını aldı.

KAN İÇİNDE BIRAKTILAR

Selamdan sonra aniden ucu çivili sopalarını çıkaran grup, Müjdat Uçar’a saldırdı. Saldırganlar sopalarla Müjdat Uçar’a defalarca vurdu. Gözü dönmüş grup Müjdat Uçar’ı öldüresiye dövdükten sonra parktan uzaklaştı. Yaralanan ve üstü başı kan içinde kalan Müjdat Uçar kendisini görenlerin haber vermesiyle hastaneye kaldırıldı. Polis, saldırganları arıyor.

Uğur SAĞLAM/DHA

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.