Çocuk her yerde çocuk...

Çocuk her yerde çocuk...

03 Eylül 2009, Perşembe 14:50
A A


Dünyanın süper gücü ABD'nin kalbi sayılan Beyaz Saray'da bile olsa, çocuk her yerde çocuk... Bunun en iyi kanıtı da başkan çocukları...

Ülkenin ilk siyah başkanı olan Barack Obama'nın 8 yaşındaki kızı Sasha, Oval Ofis'te çalışmakta olan babasına kanepenin arkasından doğru öyle bir yaklaşıyor ki gören casus sanır... Konutun resmi fotoğrafçısı da bu anı fırsat bilmiş olacak ki deklanşöre basıvermiş.

Küçük Sasha'nın babasıyla bu şekilde oynaması, eski ABD başkanlarından John F. Kennedy'nin, oğlu John Kennedy Jr. ile çektirdiği fotoğrafları akıllara getirdi. Kraliçe Victoria'nın 1879 yılında yine eski başkanlardan Rutherford Hayes'e hediye ettiği masadaki gizli bir bölme küçük Kennedy'nin en sevdiği oyun alanıydı, hatta ona 'evim' diyordu. Babası JFK, çok yoğun çalışma saatlerinde bile oğlunun, ayaklarının dibinde oynamasına izin veriyordu.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.