Çocuklar Duymasın 32. bölüm fragmanı izle: Meltem dedektif tuttu

Çocuklar Duymasın 32. bölüm fragmanı yayınlandı. Çocuklar Duymasın yeni bölümde Emre'nin Alev'i alıp annesiyle tanıştırmaya getiriyor.

12 Mart 2018, Pazartesi 19:33
A A
Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizisi Çocuklar Duymasın'ın 32. bölüm fragmanı yayınlandı. Çocuklar Duymasın yeni bölümde Emre, sosyal medyadan tanıştığı Alev'le sevgili oluyor. Havuç, Alev'i Meltem'le tanıştırmaya getiriyor. Melten Emre'nin sevigilisini görür görmez Tutku'ya benzetiyor ve içine bir şüphe düşüyor. 

MELTEM ALEV'İ ARAŞTIRIYOR

Alev Aydoğan'ın Tutku olduğundan şüphelenen Meltem, özel bir dedektiflik bürosunu arayıp, Alev'i araştırmaya başlıyor. Meltem, Alev ile ilgili çok önemli bilgilere ulaşıyor.Çocuklaru Duymasın 32. bölümüyle 18 Mart Pazar akşamı Kanal D ekranlarında...

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Çocuklar Duymasın 31. Bölümde Meltem ve Haluk, Havuç'un sevgilisi Alev (Tutku) ile tanışmak için akşam yemeği organize ediyor!

Havuç'un yeni bir iş bulması ve sevgilisi olması Meltem ve Haluk'u mutlu eder. Alev'in (Tutku), Havuç'un hayatındaki değişikliklere etken olması dikkatlerini çeker. Havuç'un, Alev'i (Tutku) tanıştırmak istemesini olumlu karşılayan Meltem hemen yemek hazırlıklarına başlar. Tutku planının tıkır tıkır işlemesinden dolayı sevinçlidir. Daveti kabul eder ve yemek zamanı Havuç ile birlikte evlerine gelir. Meltem kapıyı açar ve Alev (Tutku) ile karşı karşıya kalır.

Hüseyin ve Şükrü, Tuna'nın reklam teklifi ile havalara uçar. Bir çay markasının reklam yüzü olacaklarını duyan iki kafadar hemen zenginlik hayalleri kurar. Hüseyin hem bu mutlu eden haberle, hem de kendisini öfkelendiren haberle boğuşmaktadır. Öfkelenmesine ise, annesinin Remzi ile evlenecek olmasıdır.

Meltem ve Haluk'un hayatları normal giderken sosyal medyadaki özel fotoğrafları aralarını açmaya yeter. Bu durumu da Tutku ayarlamıştır. Gizlice girdiği evde Meltem'in telefonunu kurcalayıp bu fotoğrafı yayınlamıştır.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;