Çocuklar Duymasın ikinci bölümü ile zirvedeki yerini korudu (3.fragman yayinlandı mı?)

Kanal D’de Pazar akşamı yeni bölümü ile ekrana gelen fenomen dizi “Çocuklar Duymasın” yine günün en çok izlenen programı olarak zirvedeki yerini korudu

31 Temmuz 2017, Pazartesi 11:20
A A
Çocuklar Duymasın'ın yeni bölümü Total’ de 3.69 reyting yüzde 14.96 izlenme payı ile, AB’de 4.44 reyting yüzde 19.07 izlenme payı ile rakiplerini geride bırakarak birinci oldu.

Çocuklar Duymasın her Pazar akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.


Üçüncü sürümü ile zirvede


ÇOCUKLAR DUYMASIN 3. BÖLÜM FRAGMANI NE ZAMAN YAYINLANACAK?


Çocuklar Duymasın 2.bölümde, Taş Fırın Haluk'un Nefes Terapisti Hayriye ile başı dertteydi! İşte son bölümde yaşananlar...

Emine’nin nefes terapisti kardeşi Oksijen Hayriye, Haluk ve Meltem’in evine gelince eğlenceli anlar yaşanır. Hayriye başta Haluk ve Meltem olmak üzere herkese nefes terapisi yapar. Taş Fırın Haluk başlarda nefes terapisi yapmayı reddetse de, Meltem’in ısrarlarına dayanamaz. Haluk’un nefes terapisi yapması birbirinden komik anlara sahne olur.


Çocuklar Duymasın'da Oksijen Hayriye sürprizi


Öte yandan Haluk’un bir seminerde konuşma yapması gerekmektedir. Haluk konuşma yapmak istemese de, şirket ismini bildirmiştir, afişler hazırlanmıştır. Artık Haluk dönüşü olmayan bir yola girmiştir. Seminerden bir gün önce Haluk’un dilini arı sokar. Hiç konuşamayan Haluk’u iyileştirmek için herkes seferber olur.
Meltem evde Japon bir iş adamıyla internet üzerinden konferans yapar. Konferans sırasında Kükrek Kadriye, Hüseyin ve Şükrü de evde olunca ortalık karışır. 

Çocuklar Duymasın'ın 3. bölüm fragmanı ise henüz yayınlanmadı. Yayınlandığında fragmana haberimizden ulaşabilirsiniz.


Çocuklar Duymasın 2.Bölüm Fragmanı

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;